Mistrovství a Veteraniáda ČR v MTBO 2015 - Štafetyčt 7.5.2015 10:38
Přihlášky po oddílechvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
2A-team NOVO Bruntál (4)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
14MABR14113:00:000,00 Kč
1Radek Vala849005228
2Petr Jašek767003007
3Matěj Peths85888642
 
2101WABR12413:10:000,00 Kč
1Kateřina Nováková94887935
2Monika Veličková897201773
3Ewa Haltof941436949
 
3209M120ABR11513:20:00420,00 Kč
1Rudolf Kolář63920687
2Jan Vojtášek53352328
3Jaromír Vrábel6151914
 
4110WABR22413:10:000,00 Kč
1Šárka Jašková77886811
2Leona Lánerová7751889
3Marcela Večeřová887205021
 
 
 
34VŠTJ Ekonom Praha (7)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
136MEKP14113:00:000,00 Kč
1Vojtěch Ludvík939005136
2Martin Sajal789005230
3Martin Štěňha767003036
 
219MEKP24113:00:000,00 Kč
1Miroslav Kalina827201206
2Albert Mikan862031357
3Štěpán Merenus841984420
 
3103WEKP12413:10:000,00 Kč
1Simona Karochová889944499
2Dagmar Tučková86434824
3Lenka Nováková802051473
 
4119WEKP22413:10:000,00 Kč
1Markéta Kalinová82
2Radka Ouhrabková819200521
3Ivana Pajerová902035150
 
5202M120EKP11513:20:00420,00 Kč
1Jan Kabát69886298
2Daniel Čermák757003028
3Jiří Hejna62899180
 
638MEKP34113:00:000,00 Kč
1Martin Smrt84886253
2David Vít727204503
3Jakub Ouhrabka809200528
 
7118WEKP32413:10:000,00 Kč
1Kateřina Mikanová842061773
2Marcela Čečrdlová72725724
3Martina Hanzlíčková842053578
 
 
 
83KOB Děčín (1)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
113MLDC14113:00:000,00 Kč
1Jan Horák987404404
2Jan Zít82222651
3Martin Horák717000004
 
 
 
100SK OK 24 Praha (1)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
19MOKP14113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
138KOB Start Blansko (2)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
11MSBK14113:00:000,00 Kč
1Jiří Šafek769900099
2Josef Jiráček857851220
3Richard Pátek762034000
 
2112WSBK12413:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
145TJ Sportcentrum Jičín (2)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
125MSJC14113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
232MSJC24113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
147OK Jihlava (2)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
133MSJI14113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
222MSJI24113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
149SMS Team Kladno (1)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
112MSKL14113:00:000,00 Kč
1Michal Geisler75897353
2Iva Mědílková712067952
3Pavel Štáfek74236502
 
 
 
152SKOB Slaný (3)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
123MSLA14113:00:000,00 Kč
1Zdeněk Zemko99428278
2Richard Wohanka01682362
3František Kašpar98336766
 
226MSLA24113:00:000,00 Kč
1Petr Svoboda68995793
2Jan Kouřimský72515495
3Tomáš Kolář71887615
 
3109WSLA12413:10:000,00 Kč
1Helena Zemková74425546
2Johana Kolářová99897346
3Irena Kašparová68336731
 
 
 
155SK SNS Smržovka (4)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
110MSMR14113:00:000,00 Kč
1Eduard Pucherna747410123
2Miši Hons778268
3Honza Svoboda79995876
 
2117WSMR12413:10:000,00 Kč
1Ivana Prchalová877201202
2Věrka Pařízková718254
3Martina Fólová88416834
 
316MSMR24113:00:000,00 Kč
1Petr Lukavec78887930
2Petr Pařízek702011824
3Vojta Buriánek78426395
 
4111WSMR22413:10:000,00 Kč
1Lenka Honsová778269
2Káťa Hanajová84428294
3není č.
 
 
 
162TJ Stadion Nový Bor (1)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
1405OPENSTB1913:20:00420,00 Kč
1Matyáš Ludvík987204494
2Ivana Abelová67682366
3Petr Ludvík57682361
 
 
 
169KOS TJ Tesla Brno (7)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
129MTBM14113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
220MTBM24113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
311MTBM34113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
4211M120TBM11513:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
5206M120TBM21513:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
6113WTBM12413:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
7104WTBM22413:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
178LKT 80 Šumperk (3)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
15MTSU14113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
2114WTSU12413:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
3301W120TSU1413:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
183SKOB Zlín (3)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
124MTZL14113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
2201M120TZL11513:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
3108WTZL12413:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
193GIGANT Orienteering (3)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
1212M120VIV11513:20:00420,00 Kč
1Aleš Linhart72682358
2Dalibor Kroc7453355
3Alexandr Toloch702051543
 
2210M120VIV21513:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
3404OPENVIV1913:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
194Slavia Liberec orienteering (1)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
16MVLI14113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
196KOS Slavia VŠ Plzeň (5)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
121MVPM14113:00:000,00 Kč
1Jaroslav Fajtl90515439
2Martin Les797200317
3Jiří Bouchal84995860
 
2115WVPM12413:10:000,00 Kč
1Alexandra Svobodová002042515
2Markéta Lesová84886266
3Vendula Doležalová87995858
 
334MVPM24113:00:000,00 Kč
1Robert Anděl80887623
2Daniel Tesař82434814
3Jakub Jirka7952429
 
4208M120VPM11513:20:00420,00 Kč
1Jaroslav Fajtl60887627
2Radek Svoboda69887628
3Ondřej Hašek69995835
 
5401OPENVPM1913:20:00420,00 Kč
1Jana Fajtlová88887616
2Lucie Kratochvílová927205019
3Petra Khulová84416122
 
 
 
199USK Praha (5)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
115MVSP14113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
27MVSP24113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
3205M120VSP11513:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
4121WVSP12413:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
5120WVSP22413:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
200PELL’S ABND RACING TEAM (2)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
1207M120XBM11513:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
230MXBM14113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
201PARDUBICE BIKERS (5)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
12MXPU14113:00:000,00 Kč
1Martin Kanta977204476
2Lukáš Hons807800109
3Vladimír Lučan77515170
 
2107WXPU12413:10:000,00 Kč
1Zuzana Kiacová899345
2Lenka Drahorádová869254
3Anna Knížková84897366
 
331MXPU24113:00:000,00 Kč
1Jiří Kiac6351127
2Jiří Nožička809314
3Jan Žemlička839283
 
428MXPU34113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
5102WXPU22413:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
210MTBO ČZU Praha (5)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
18MZUP14113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
235MZUP24113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
337MZUP34113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
4105WZUP12413:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
5116WZUP22413:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
219SK Los Mělník (1)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
1203M120LME11513:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
345KOB Sokol Pezinok (1)SVK
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
127MSPE14113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
385ŠK VAZKA Bratislava (4)SVK
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
1106WVBA12413:10:000,00 Kč
1Natália Tyszová882020701
2Natalia Šenková85307370
3Stanislava Fajtová842008512
 
214MVBA14113:00:000,00 Kč
1Matej Muller96876001
2Štefan Šurgan79515024
3Andrej Čully959999903
 
317MVBA24113:00:000,00 Kč
1Rastislav Malátek74740212
2Teodor Takáč962300845
3Peter Mlynárik65876002
 
4403OPENVBA1913:20:00420,00 Kč
1Petr Šenk802045151
2Ľuboš Ančic812051950
3Ludmila Grauzelová83445615
 
 
 
392RC&P TEAM Bratislava (1)SVK
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
1204M120RCP11513:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
488TJ Švýcárna (1)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
13MSVR14113:00:000,00 Kč
1Josef Maňásek789200522
2David Nedopílek761403430
3Tomáš Hruška007204492
 
 
 
1205Austria MTBO Team (1)AUT
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
118M54A14113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
1216Polish National Youth Team (2)POL
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
1406OPEN92P1913:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
2402OPEN92P2913:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
 
 
1217TSU LKT 80 Šumperk (1)
Č.StČíKategoriePopisPočetStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoRNČíslo čipu
 
139MTSU4113:00:000,00 Kč
1N.N.
2N.N.
3N.N.