Mistrovství a Veteraniáda ČR v MTBO 2015 - Štafetyčt 7.5.2015 10:43
Přihlášky po kategoriíchvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
M (41)
Č.StČíŠtafetaStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoČíslo čipu
 
124SKOB Zlín TZL113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
214ŠK VAZKA Bratislava VBA113:00:000,00 Kč
1Matej Muller876001
2Štefan Šurgan515024
3Andrej Čully9999903
 
321KOS Slavia VŠ Plzeň VPM113:00:000,00 Kč
1Jaroslav Fajtl515439
2Martin Les7200317
3Jiří Bouchal995860
 
436VŠTJ Ekonom Praha EKP113:00:000,00 Kč
1Vojtěch Ludvík9005136
2Martin Sajal9005230
3Martin Štěňha7003036
 
519VŠTJ Ekonom Praha EKP213:00:000,00 Kč
1Miroslav Kalina7201206
2Albert Mikan2031357
3Štěpán Merenus1984420
 
610SK SNS Smržovka SMR113:00:000,00 Kč
1Eduard Pucherna7410123
2Miši Hons8268
3Honza Svoboda995876
 
716SK SNS Smržovka SMR213:00:000,00 Kč
1Petr Lukavec887930
2Petr Pařízek2011824
3Vojta Buriánek426395
 
82PARDUBICE BIKERS XPU113:00:000,00 Kč
1Martin Kanta7204476
2Lukáš Hons7800109
3Vladimír Lučan515170
 
94A-team NOVO Bruntál ABR113:00:000,00 Kč
1Radek Vala9005228
2Petr Jašek7003007
3Matěj Peths888642
 
1027KOB Sokol Pezinok SPE113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
118MTBO ČZU Praha ZUP113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
1235MTBO ČZU Praha ZUP213:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
1337MTBO ČZU Praha ZUP313:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
141KOB Start Blansko SBK113:00:000,00 Kč
1Jiří Šafek9900099
2Josef Jiráček7851220
3Richard Pátek2034000
 
1533OK Jihlava SJI113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
1622OK Jihlava SJI213:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
1718Austria MTBO Team 54A113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
186Slavia Liberec orienteering VLI113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
199SK OK 24 Praha OKP113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
2038VŠTJ Ekonom Praha EKP313:00:000,00 Kč
1Martin Smrt886253
2David Vít7204503
3Jakub Ouhrabka9200528
 
2123SKOB Slaný SLA113:00:000,00 Kč
1Zdeněk Zemko428278
2Richard Wohanka682362
3František Kašpar336766
 
2226SKOB Slaný SLA213:00:000,00 Kč
1Petr Svoboda995793
2Jan Kouřimský515495
3Tomáš Kolář887615
 
2313KOB Děčín LDC113:00:000,00 Kč
1Jan Horák7404404
2Jan Zít222651
3Martin Horák7000004
 
245LKT 80 Šumperk TSU113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
2529KOS TJ Tesla Brno TBM113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
2620KOS TJ Tesla Brno TBM213:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
2711KOS TJ Tesla Brno TBM313:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
2815USK Praha VSP113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
297USK Praha VSP213:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
3017ŠK VAZKA Bratislava VBA213:00:000,00 Kč
1Rastislav Malátek740212
2Teodor Takáč2300845
3Peter Mlynárik876002
 
3130PELL’S ABND RACING TEAM XBM113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
3225TJ Sportcentrum Jičín SJC113:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
3332TJ Sportcentrum Jičín SJC213:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
3434KOS Slavia VŠ Plzeň VPM213:00:000,00 Kč
1Robert Anděl887623
2Daniel Tesař434814
3Jakub Jirka52429
 
3531PARDUBICE BIKERS XPU213:00:000,00 Kč
1Jiří Kiac51127
2Jiří Nožička9314
3Jan Žemlička9283
 
3628PARDUBICE BIKERS XPU313:00:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
373TJ Švýcárna SVR113:00:000,00 Kč
1Josef Maňásek9200522
2David Nedopílek1403430
3Tomáš Hruška7204492
 
3812SMS Team Kladno SKL113:00:000,00 Kč
1Michal Geisler897353
2Iva Mědílková2067952
3Pavel Štáfek236502
 
3939TSU LKT 80 Šumperk TSU13:00:000,00 Kč
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
4040Vakant13:00:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
4141Vakant13:00:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
M120 (15)
Č.StČíŠtafetaStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoČíslo čipu
 
1212GIGANT Orienteering VIV113:20:00420,00 Kč
1Aleš Linhart682358
2Dalibor Kroc53355
3Alexandr Toloch2051543
 
2210GIGANT Orienteering VIV213:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
3204RC&P TEAM Bratislava RCP113:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
4209A-team NOVO Bruntál ABR113:20:00420,00 Kč
1Rudolf Kolář920687
2Jan Vojtášek352328
3Jaromír Vrábel51914
 
5202VŠTJ Ekonom Praha EKP113:20:00420,00 Kč
1Jan Kabát886298
2Daniel Čermák7003028
3Jiří Hejna899180
 
6201SKOB Zlín TZL113:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
7211KOS TJ Tesla Brno TBM113:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
8206KOS TJ Tesla Brno TBM213:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
9203SK Los Mělník LME113:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
10207PELL’S ABND RACING TEAM XBM113:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
11205USK Praha VSP113:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
12208KOS Slavia VŠ Plzeň VPM113:20:00420,00 Kč
1Jaroslav Fajtl887627
2Radek Svoboda887628
3Ondřej Hašek995835
 
13214Vakant13:20:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
14213Vakant13:20:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
15215Vakant13:20:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
OPEN (9)
Č.StČíŠtafetaStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoČíslo čipu
 
1405TJ Stadion Nový Bor STB113:20:00420,00 Kč
1Matyáš Ludvík7204494
2Ivana Abelová682366
3Petr Ludvík682361
 
2404GIGANT Orienteering VIV113:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
3401KOS Slavia VŠ Plzeň VPM113:20:00420,00 Kč
1Jana Fajtlová887616
2Lucie Kratochvílová7205019
3Petra Khulová416122
 
4406Polish National Youth Team 92P113:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
5402Polish National Youth Team 92P213:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
6403ŠK VAZKA Bratislava VBA113:20:00420,00 Kč
1Petr Šenk2045151
2Ľuboš Ančic2051950
3Ludmila Grauzelová445615
 
7409Vakant13:20:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
8407Vakant13:20:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
9408Vakant13:20:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
W (24)
Č.StČíŠtafetaStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoČíslo čipu
 
1106ŠK VAZKA Bratislava VBA113:10:000,00 Kč
1Natália Tyszová2020701
2Natalia Šenková307370
3Stanislava Fajtová2008512
 
2115KOS Slavia VŠ Plzeň VPM113:10:000,00 Kč
1Alexandra Svobodová2042515
2Markéta Lesová886266
3Vendula Doležalová995858
 
3103VŠTJ Ekonom Praha EKP113:10:000,00 Kč
1Simona Karochová9944499
2Dagmar Tučková434824
3Lenka Nováková2051473
 
4119VŠTJ Ekonom Praha EKP213:10:000,00 Kč
1Markéta Kalinová
2Radka Ouhrabková9200521
3Ivana Pajerová2035150
 
5117SK SNS Smržovka SMR113:10:000,00 Kč
1Ivana Prchalová7201202
2Věrka Pařízková8254
3Martina Fólová416834
 
6111SK SNS Smržovka SMR213:10:000,00 Kč
1Lenka Honsová8269
2Káťa Hanajová428294
3není č.
 
7107PARDUBICE BIKERS XPU113:10:000,00 Kč
1Zuzana Kiacová9345
2Lenka Drahorádová9254
3Anna Knížková897366
 
8101A-team NOVO Bruntál ABR113:10:000,00 Kč
1Kateřina Nováková887935
2Monika Veličková7201773
3Ewa Haltof1436949
 
9110A-team NOVO Bruntál ABR213:10:000,00 Kč
1Šárka Jašková886811
2Leona Lánerová51889
3Marcela Večeřová7205021
 
10105MTBO ČZU Praha ZUP113:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
11116MTBO ČZU Praha ZUP213:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
12108SKOB Zlín TZL113:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
13112KOB Start Blansko SBK113:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
14118VŠTJ Ekonom Praha EKP313:10:000,00 Kč
1Kateřina Mikanová2061773
2Marcela Čečrdlová725724
3Martina Hanzlíčková2053578
 
15109SKOB Slaný SLA113:10:000,00 Kč
1Helena Zemková425546
2Johana Kolářová897346
3Irena Kašparová336731
 
16114LKT 80 Šumperk TSU113:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
17113KOS TJ Tesla Brno TBM113:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
18104KOS TJ Tesla Brno TBM213:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
19121USK Praha VSP113:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
20120USK Praha VSP213:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
21102PARDUBICE BIKERS XPU213:10:000,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
22123Vakant13:10:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
23122Vakant13:10:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
24124Vakant13:10:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
W120 (4)
Č.StČíŠtafetaStartVkladyXtra startovné
Ús.JménoČíslo čipu
 
1301LKT 80 Šumperk TSU113:20:00420,00 Kč
1není č.
2není č.
3není č.
 
2304Vakant13:20:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
3303Vakant13:20:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
4302Vakant13:20:00
1N.N.
2N.N.
3N.N.