Český pohár MTBO – 9. kolo - krátká traťpá 23.06.2017 23:34
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
A-team NOVO Bruntál (9)ABR
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
51ABR94991436949Haltof EwaW21E1621:00
337ABR88887205021Večeřová MarcelaW21B2277:00
5ABR84019005228Vala RadekM21E3332:00
7ABR75017201199Hruška MilošM21E3338:00
621ABR63017207359Kolář RudolfM502355:00
619ABR62017207706Němec LubomírM502349:00
253ABR89517201773Veličková MonikaW21A3648:00
139ABR00017204492Hruška TomášM201566:00
640ABR5301352328Vojtášek JanM601085:00
 
 
Dynamo Malá Skála (3)DMS
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
241DMS7700436937Haničák TomášM21A44112:00
217DMS81007003040Cerman LukášM21A4446:00
23DMS7900438621Urban MiroslavM21E3380:00
 
 
GIGANT Orienteering (4)GIG
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
507GIG7100553435Kunz MartinM402381:00
553GIG775052690Linhartová MartinaW401882:00
103GIG010053377Kroc KryštofM17133:00
522GIG740053355Kroc DaliborM4023123:00
 
 
Jehlanka Team (1)JEP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
219JEP79009102090Müller PavelM21A4452:00
 
 
KCK KOB Český Krumlov (1)
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
637KCK57012080933Flašar JanM601076:00
 
 
KOB Děčín (4)LDC
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
523LDC71007000004Horák MartinM4023126:00
145LDC98007404404Horák JanM201572:00
922LDC0351997929Horáková KateřinaW141189:00
309LDC87008348Vlček PetrM21B2426:00
 
 
KOB Dobruška (3)DOB
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
218DOB8002920696Janda MartinM21A4449:00
417DOB78012027232Leštínský TomášM21C1747:00
349DOB79567226Štěpánová DitaW21B22110:00
 
 
KOB Start Blansko (21)SBK
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
242SBK85017851220Jiráček JosefM21A44115:00
229SBK84038401151Jirka MichalM21A4479:00
257SBK8383920679Csakvaryová LenkaW21A3660:00
325SBK69221007541Sochor JanM21B2465:00
269SBK81518007503Daňková VeronikaW21A3693:00
221SBK75418008112Daněk RomanM21A4458:00
285SBK84858010108Uhnavá MarkétaW21A36141:00
301SBK76218000013Šafek JiříM21B242:00
261SBK86611234321Königová JanaW21A3672:00
561SBK778953205Jágrová VlastaW4018106:00
404SBK7549410339Jágr JaroslavM21C1711:00
232SBK75371919191Urban JanM21A4488:00
259SBK85541985526Beržinská SoňaW21A3666:00
565SBK7676765108Klangová BohumilaW4018118:00
319SBK7539609906Humlíček AlešM21B2450:00
110SBK01011218410Humlíček TomášM171321:00
563SBK76641011011Humlíčková KateřinaW4018112:00
SBK1010811213Daněk FrantišekM105
607SBK63012102705Buřt VladimírM502319:00
610SBK620152076Peťovský JanM502325:00
406SBK80019000002König LukášM21C1717:00
 
 
KOB TRETRA Praha (3)TAP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
256TAP84537518567Puchernová ZuzanaW21A3657:00
1TAP77017151177Pucherna JanM21E3320:00
222TAP76049760324Šebesta PetrM21A4461:00
 
 
KOS Slavia Plzeň (21)VPM
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
31VPM88072042527Kamaryt TomášM21E33104:00
8VPM79067200317Les MartinM21E3341:00
273VPM84508416122Jirková PetraW21A36105:00
206VPM79058252429Jirka JakubM21A4416:00
16VPM9001515439Fajtl JaroslavM21E3365:00
347VPM92517205019Kratochvílová LucieW21B22107:00
517VPM6903887628Svoboda RadekM4023111:00
168VPM00512042515Svobodová AlexandraW17812:00
104VPM0207232356Svoboda VojtěchM171312:00
909VPM06017207338Svoboda AntonínM1414112:00
VPM7455232356Svobodová PetraOpen6
226VPM78037209424Tošner MichalM21A4470:00
142VPM00022042514Hasman OndřejM201575:00
276VPM8850887616Fajtlová JanaW21A36114:00
512VPM72007200583Kovář VladimírM402396:00
552VPM73502067329Kovářová JitkaW401879:00
101VPM02007208210Kovář OndřejM17130:00
605VPM6001887627Fajtl JaroslavM502343:00
134VPM00018629758Hašek JanM201551:00
238VPM8001887623Anděl RobertM21A44106:00
102VPM0101887604Hašek AdamM17136:00
 
 
KOS TJ Tesla Brno (21)TBM
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
10TBM72058636760Rygl MiroslavM21E3347:00
251TBM91502011851Seifertová MagdaW21A3642:00
34TBM89077207621Pospíšek MarekM21E33113:00
27TBM7632515062Ševčík MartinM21E3392:00
245TBM80082067203Polášek RadekM21A44124:00
264TBM8870888602Chromá AdélaW21A3681:00
12TBM7044501884Rygl JaroslavM21E3353:00
213TBM8307899162Uhmann PetrM21A4434:00
20TBM91207201822Tišnovský MartinM21E3371:00
514TBM73392081389Ambrož PavelM4023102:00
526TBM6903995875Gryc TomášM4023135:00
185TBM98599988889Grycová VeronikaW20624:00
166TBM00589101109Grycová KateřinaW17815:00
930TBM05591403420Králová DenisaW1411113:00
928TBM03608635873Králová JolanaW1411107:00
559TBM76542049566Štěpánková KateřinaW4018100:00
608TBM6512981830Náhlovský DavidM502322:00
278TBM7652515049La Carbonara HanaW21A36120:00
344TBM855851944Kratschmerová KateřinaW21B2298:00
614TBM6007888636Pospíšek ZbyněkM502334:00
661TBM595953260Pospíšková LuisaW501152:00
 
 
LKT 80 Šumperk (8)TSU
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
240TSU81097207490Sedláček PetrM21A44109:00
606TSU59417203459Král JiříM502316:00
658TSU58967208095Králová DanaW501143:00
52TSU8992920678Staňková ŠtěpánkaW21E1624:00
405TSU8540301146Linhart TomášM21C1714:00
131TSU99002069090Kašpar PetrM201542:00
56TSU88891400406Skácelová NaděždaW21E1645:00
58TSU9191888629Březinová MarieW21E1639:00
 
 
MTBO Bludný kořen (5)BLI
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
307BLI80012019222Ištok MartinM21B2420:00
315BLI74022019214Vozka RadimM21B2438:00
327BLI78032019239Ohera KarelM21B2471:00
410BLI7605Vojtěch RichardM21C1729:00
413BLI8006Jireček LukášM21C1735:00
 
 
MTBO ČZU Praha (11)ZUP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
274ZUP7950515411Vaněčková PetraW21A36108:00
316ZUP80032069047Vaněček JanM21B2441:00
351ZUP77509398Salingerová AnnaW21B22116:00
66ZUP8151899160Ryšavá VendulaW21E1663:00
521ZUP73009056Folprecht EduardM4023120:00
258ZUP7452416221Folprechtová KateřinaW21A3663:00
202ZUP8002886278Pucherna PetrM21A444:00
287ZUP8759886276Puchernová RadkaW21A36147:00
ZUP08002058490Folprecht LukášM105
924ZUP065051532Folprechtová JulieW141195:00
235ZUP7404711577Pucher FilipM21A4497:00
 
 
Oddíl OB Kotlářka (3)DKP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
4DKP82037202900Goder JosefM21E3344:00
22DKP8500889286Johanovský TomášM21E3377:00
412DKP87177202874Pospíšil OndřejM21C1732:00
 
 
OK Jihlava (5)SJI
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
2SJI7419886813Lauerman JanM21E3323:00
286SJI7850886269Chudíková BarboraW21A36144:00
205SJI8101897347Moravec ŠtěpánM21A4413:00
57SJI80577260022Paulíčková RenataW21E1636:00
311SJI77272113472Paulíček JiříM21B2429:00
 
 
OK Jilemnice (4)JIL
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
567JIL75522075623Ježková RomanaW4018124:00
505JIL73012075668Ježek ZdenekM402375:00
304JIL75011621975Hlaváč DavidM21B2411:00
216JIL87021155115Malý AlešM21A4443:00
 
 
OK Jiskra Nový Bor (17)BOR
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
BOR09027207504Patka MarekM105
902BOR03014377Staňa OndřejM1414121:00
911BOR07027208072Patka KryštofM1414115:00
408BOR77157207489Patka MiroslavM21C1723:00
511BOR74128518Rejholec MichalM402393:00
635BOR49028404Kuchař VladimírM601070:00
162BOR02532800957Tymešová AnnaW1783:00
186BOR97512051536Kameníková AndreaW20630:00
331BOR79588514Votýpková ZuzanaW21B2259:00
335BOR77588441Kameníková KateřinaW21B2271:00
333BOR82537204511Nehasilová PetraW21B2265:00
339BOR78537209370Patková KateřinaW21B22101:00
556BOR69512051490Rejholcová AndreaW401891:00
913BOR06048468Bogar VojtěchM141488:00
33BOR9402886300Bogar KryštofM21E33110:00
28BOR8904897369Bogar FrantišekM21E3395:00
616BOR6603515014Bogar LeošM502340:00
 
 
OK Lokomotiva Plzeň (3)LPM
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
230LPM8104446347Hegner LukášM21A4482:00
266LPM79541400405Fremrová JaroslavaW21A3687:00
416LPM8803236982Popule TomášM21C1744:00
 
 
OOB SK Chrast (2)CHT
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
332CHT88512059736Kopáčková IvaW21B2262:00
402CHT85107201807Kopáček JanM21C175:00
 
 
OOB Slavia Praha (1)SLP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
215SLP85037111117Fišer JiříM21A4440:00
 
 
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. (4)TJN
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
2103745Nagy JosefOpen6
109TJN00062069092Nagy JosefM171318:00
929TJN04522088165Nagyová KateřinaW1411110:00
2103706Nagyová ZuzanaW104
 
 
OOB TJ Turnov (1)TUR
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
555TUR69508205Ježková HanaW401888:00
 
 
OOB Vamberk (2)VAM
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
602VAM61017203452Doležal JosefM50237:00
2112744Knitlová EvaOpen6
 
 
OOS TJ Spartak Vrchlabí (9)VRL
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
143VRL97012085616Hrdinka DanielM201560:00
414VRL74068974Štregl TomášM21C1738:00
224VRL73032017676Štregl PetrM21A4467:00
161VRL02512020709Štreglová ZuzanaW1780:00
3VRL75012096236Wohanka PavelM21E3326:00
568VRL76522042537Wohanková GabrielaW4018127:00
VRL1201232639Wohanka AntonínM105
618VRL67018977Kubát MiroslavM502346:00
112VRL0001339555Kubát TomášM171327:00
 
 
PARDUBICE BIKERS (6)XPU
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
336XPU89549345Bártíková ZuzanaW21B2274:00
321XPU78029896Jirásek RadekM21B2456:00
184XPU97502070818Jansová DoubravkaW20633:00
136XPU97057204476Kanta MartinM201557:00
415XPU73112104618Munzar MartinM21C1741:00
901XPU0600436951Munzar JakubM1414127:00
 
 
PELL’S ABND RACING TEAM (6)XBM
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
524XBM75498621762Bureš PavelM4023129:00
516XBM71077205008Šňupárek MartinM4023108:00
236XBM82018627115Buchtík AlešM21A44100:00
204XBM7601897352Jiran VáclavM21A4410:00
520XBM69037200328Král JanM4023117:00
XBM7650446404Králová DanaOpen6
 
 
SJH Jindřichův Hradec (2)SJH
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
623SJH640151929Tichý MartinM502361:00
652SJH645151925Tichá JanaW501125:00
 
 
SK Los Mělník (1)LME
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
418LME74019767Komín DavidM21C1750:00
 
 
SK Radioklub Blansko (1)RBK
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
9RBK8347980373Jalový MilanM21E3329:00
 
 
SK Severka Šumperk (1)SSU
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
340SSU81519480Klíchová JanaW21B2286:00
 
 
SMR SK SNS Smržovka (1)
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
21SMR74017410123Pucherna EduardM21E3374:00
 
 
SK VIPrahlo (2)VIP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
324VIP750451628Hýbl LukášM21B2462:00
346VIP78552053563Skobová TerezaW21B22104:00
 
 
SKOB Slaný (7)SLA
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
509SLA7103887615Kolář TomášM402387:00
566SLA7351981813Kolářová MichaelaW4018121:00
135SLA01007260008Wohanka RichardM201554:00
562SLA7450425546Zemková HelenaW4018109:00
931SLA0551436970Zemková PavlínaW1411101:00
132SLA9900428278Zemko ZdeněkM201545:00
106SLA0004681881Vacek JanM171315:00
 
 
SKOB Zlín (9)TZL
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
625TZL66012045204Novotný PetrM502367:00
401TZL7849331606Tomeš RadimM21C172:00
342TZL8251330608Tomešová SteľaW21B2292:00
26TZL95487204504Šňupárek VáclavM21E3389:00
15TZL82361400430Graubner JanM21E3362:00
182TZL99528636189Králová VilmaW20627:00
632TZL5101416045Nejedlý PetrM601064:00
504TZL6949888617Šňupárek OndřejM402372:00
61TZL85518636187Krejčíková BarboraW21E1648:00
 
 
Slavia Liberec orienteering (11)VLI
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
525VLI75048627112Vraný JiříM4023132:00
281VLI80519102561Mokrá JulieW21A36129:00
214VLI7505682119Putík JiříM21A4437:00
912VLI0606232246Meier DavidM1414118:00
305VLI73017003010Meier MilanM21B2414:00
615VLI65017207890Kareis MartinM502337:00
313VLI70028292Urbaník RobertM21B2432:00
255VLI80558629817Kolaja Ehlerová JanaW21A3654:00
557VLI725051217Zápotocká AnnaW401894:00
905VLI05004402229Zápotocký FrantišekM1414100:00
209VLI81012042525Buchtík OndřejM21A4422:00
 
 
SMS Team Kladno (4)SKL
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
105SKL01002056263Břeň DanielM17139:00
138SKL98012059747Břeň LukášM201563:00
904Svoboda VáclavM141497:00
906Vyskočil JakubM1414103:00
 
 
SNS Smržovka (13)SMR
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
30SMR7901995876Svoboda HonzaM21E33101:00
275SMR8950981824Kalošová TerKaW21A36111:00
201SMR78007204495Lukavec PetrM21A441:00
284SMR87547201202Lukavcová IvanaW21A36138:00
271SMR69507203339Rychterová DanaW21A3699:00
513SMR6200886815Svoboda IvanM402399:00
265SMR77507203329Honsová LenkaW21A3684:00
67SMR88507260003Kurková MartinaW21E1660:00
203SMR78017204972Buriánek VojtaM21A447:00
350SMR7450410730Buriánková IvkaW21B22113:00
268SMR8451428294Hanajová KáťaW21A3690:00
515SMR70017205036Pařízek PetrM4023105:00
263SMR71517205014Pařízková VěrkaW21A3678:00
 
 
Sokol Kostelec n. Č. l. (6)KNC
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
622KNC6200899180Hejna JiříM502358:00
314KNC88038629814Bitter AlešM21B2435:00
659KNC61509201322Havlíčková JindraW501146:00
613KNC580051400Havlíček IvoM502331:00
237KNC87007260002Havlíček TomášM21A44103:00
334KNC93502075634Hejnová AnetaW21B2268:00
 
 
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. (1)KPY
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
29KPY90007201827Stránský VojtěchM21E3398:00
 
 
SOS Mamuti z Lipovky (2)LIP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
303LIP75008629812Sedlák RadekM21B248:00
352LIP78507207339Sedláková HanaW21B22119:00
 
 
Sportcentrum Jičín (13)SJC
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
111SJC02022056295Tuma MatějM171324:00
518SJC73057090004Tuma JaroslavM4023114:00
624SJC66022114999Antoš SvatoplukM502364:00
601SJC60002102082Kuchař PavelM50231:00
167SJC02518631581Kuchařová RozálieW1789:00
231SJC77057800087Musil PavelM21A4485:00
282SJC83557142530Musilová VendulaW21A36132:00
306SJC7531896967Tomeš PetrM21B2417:00
353SJC8451981842Tomešová DanielaW21B22122:00
272SJC87592067255Zamrzlová EvaW21A36102:00
243SJC85007431985Drobník LukášM21A44118:00
254SJC84501985821Drobníková MarkétaW21A3651:00
SJC08002085566Tuma LukášM105
 
 
SPORTICUS team (12)SPC
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
13SPC82117201206Kalina MiroslavM21E3356:00
11SPC78039005230Sajal MartinM21E3350:00
6SPC76087003036Štěňha MartinM21E3335:00
252SPC82598629752Kalinová MarkétaW21A3645:00
SPC0961515458Kalinová EllaW104
SPC1158515409Kalinová LisaW104
903SPC07032067952Geisler RichardM141494:00
211SPC75047205029Geisler MichalM21A4428:00
63SPC8653434824Tučková DagmarW21E1654:00
560SPC71607204522Mědílková IvaW4018103:00
247SPC84041984420Merenus ŠtěpánM21A44130:00
19SPC76117201752Bezouška TomášM21E3368:00
 
 
ŠK VAZKA Bratislava (1)VBA
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
317VBA7901439300Klíma DavidM21B2444:00
 
 
TJ Hostivice (4)HCE
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
HCE69011417246Černý RadomírOpen6
HCE0100Černý PetrOpen6
921HCE06521417251Černá JustinaW141186:00
HCE08501417259Černá AdélaW104
 
 
TJ Jiskra Hořice (2)HOR
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
620HOR63022059759Vávra MartinM502352:00
133HOR97002078473Vávra MartinM201548:00
 
 
TJ Lokomotiva Beroun (2)LBE
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
318LBE91007200132Šimon VáclavM21B2447:00
279LBE94507200131Křivancová ZdeňkaW21A36123:00
 
 
TJ Rapid Bratislava (2)RBA
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
611RBA5902307364Jánoška JozefM502328:00
656RBA6051307440Jánošková TaťjanaW501137:00
 
 
TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. (3)SKV
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
660SKV6751331089Kubínová JanaW501149:00
54SKV97527003008Kubínová VeronikaW21E1630:00
283SKV94527260021Kubínová RomanaW21A36135:00
 
 
TJ Stadion Nový Bor (4)STB
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
654STB679849986Abelová IvanaW501131:00
144STB98017204494Ludvík MatyášM201569:00
25STB93019005136Ludvík VojtěchM21E3386:00
638STB5701682361Ludvík PetrM601079:00
 
 
TJ Švýcárna (2)SVR
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
234SVR77009200522Maňásek JosefM21A4494:00
244SVR76001403430Nedopílek DavidM21A44121:00
 
 
USK Praha (13)VSP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
53VSP8650920677Tichovská MartinaW21E1627:00
320VSP7200981850Horák PavelM21B2453:00
55VSP7852897376Hrdinová MarieW21E1633:00
60VSP8152887608Lacigová MichaelaW21E1642:00
653VSP59507003023Lacigová IvanaW501128:00
212VSP8201887933Bartoš MariánM21A4431:00
14VSP83011006283Hora VojtěchM21E3359:00
345VSP845551659Horová KláraW21B2283:00
907VSP04052102777Baldrian TomášM1414106:00
32VSP82007003030Laciga RadekM21E33107:00
639VSP52007003050Laciga ZdeněkM601082:00
163VSP0050246899Lacigová MarieW1786:00
260VSP9050682103Jakobová AdélkaW21A3669:00
 
 
Vakant (50)
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
910Vakant M141491:00
113Vakant M171330:00
140Vakant M201581:00
141Vakant M201584:00
137Vakant M201578:00
223Vakant M21A4464:00
228Vakant M21A4476:00
220Vakant M21A4455:00
308Vakant M21B2423:00
302Vakant M21B245:00
326Vakant M21B2468:00
407Vakant M21C1720:00
409Vakant M21C1726:00
403Vakant M21C178:00
35Vakant M21E33116:00
24Vakant M21E3383:00
506Vakant M402378:00
510Vakant M402390:00
501Vakant M402369:00
604Vakant M502310:00
617Vakant M502313:00
603Vakant M50234:00
634Vakant M601067:00
633Vakant M601061:00
925Vakant W141198:00
926Vakant W1411116:00
927Vakant W1411104:00
164Vakant W17818:00
165Vakant W17821:00
183Vakant W20639:00
181Vakant W20636:00
262Vakant W21A3675:00
280Vakant W21A36126:00
277Vakant W21A36117:00
341Vakant W21B2289:00
343Vakant W21B2295:00
338Vakant W21B2280:00
65Vakant W21E1666:00
62Vakant W21E1651:00
64Vakant W21E1657:00
554Vakant W401885:00
564Vakant W4018115:00
551Vakant W401876:00
655Vakant W501134:00
651Vakant W501122:00
657Vakant W501140:00
914Vakant M1414109:00
915Vakant M1414124:00
114Vakant M171333:00
115Vakant M171336:00
 
 
VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah (2)FSP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
636FSP530049606Wald FrantišekM601073:00
233FSP7610515098Kužel TomášM21A4491:00
 
 
VŠSK MFF UK Praha (1)MFP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
210MFP93002081364Štochel MiroslavM21A4425:00
 
 
VŠTJ Ekonom Praha (7)EKP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
227EKP84318631579Smrt MartinM21A4473:00
246EKP88062078484Domín NikolasM21A44127:00
270EKP80622051473Nováková LenkaW21A3696:00
208EKP86062031357Mikan AlbertM21A4419:00
508EKP6912886298Kabát JanM402384:00
558EKP7257725724Konečná MarcelaW401897:00
322EKP8503886253Císař JanM21B2459:00
 
 
YETTI & PINGUIN (2)VEY
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
631VEY5600207806Kadlec LuděkM601058:00
923VEY0650361972Kadlecová TerezaW141192:00