Český pohár MTBO – 10. kolo - klasická traťpá 23.06.2017 23:35
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
A-team NOVO Bruntál (9)ABR
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
51ABR94991436949Haltof EwaW21E1673:00
7ABR75017201199Hruška MilošM21E3499:00
139ABR00017204492Hruška TomášM2013100:00
621ABR63017207359Kolář RudolfM502340:00
619ABR62017207706Němec LubomírM502361:00
5ABR84019005228Vala RadekM21E34108:00
337ABR88887205021Večeřová MarcelaW21B1914:00
253ABR89517201773Veličková MonikaW21A3766:00
640ABR5301352328Vojtášek JanM601152:00
 
 
Dynamo Malá Skála (3)DMS
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
217DMS81007003040Cerman LukášM21A41102:00
241DMS7700436937Haničák TomášM21A41120:00
23DMS7900438621Urban MiroslavM21E34105:00
 
 
GIGANT Orienteering (4)GIG
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
103GIG010053377Kroc KryštofM17139:00
522GIG740053355Kroc DaliborM402234:00
507GIG7100553435Kunz MartinM402210:00
553GIG775052690Linhartová MartinaW401948:00
 
 
Jehlanka Team (1)JEP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
219JEP79009102090Müller PavelM21A4124:00
 
 
KCK KOB Český Krumlov (1)
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
637KCK57012080933Flašar JanM601161:00
 
 
KOB Děčín (4)LDC
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
523LDC71007000004Horák MartinM402228:00
145LDC98007404404Horák JanM201382:00
922LDC0351997929Horáková KateřinaW14101:00
309LDC87008348Vlček PetrM21B22101:00
 
 
KOB Dobruška (3)DOB
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
218DOB8002920696Janda MartinM21A4190:00
417DOB78012027232Leštínský TomášM21C1471:00
349DOB79567226Štěpánová DitaW21B1938:00
 
 
KOB Start Blansko (20)SBK
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
259SBK85541985526Beržinská SoňaW21A37111:00
607SBK63012102705Buřt VladimírM502355:00
257SBK8383920679Csakvaryová LenkaW21A3721:00
221SBK75418008112Daněk RomanM21A4181:00
SBK1010811213Daněk FrantišekM104
269SBK81518007503Daňková VeronikaW21A3790:00
319SBK7539609906Humlíček AlešM21B2259:00
110SBK01011218410Humlíček TomášM171327:00
563SBK76641011011Humlíčková KateřinaW401978:00
404SBK7549410339Jágr JaroslavM21C1489:00
561SBK778953205Jágrová VlastaW401990:00
242SBK85017851220Jiráček JosefM21A4163:00
229SBK84038401151Jirka MichalM21A4133:00
565SBK7676765108Klangová BohumilaW401954:00
261SBK86611234321Königová JanaW21A3730:00
610SBK620152076Peťovský JanM502373:00
325SBK69221007541Sochor JanM21B22107:00
301SBK76218000013Šafek JiříM21B2253:00
285SBK84858010108Uhnavá MarkétaW21A37117:00
232SBK75371919191Urban JanM21A41105:00
 
 
KOB TRETRA Praha (3)TAP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
1TAP77017151177Pucherna JanM21E3421:00
256TAP84537518567Puchernová ZuzanaW21A37123:00
222TAP76049760324Šebesta PetrM21A41114:00
 
 
KOS Slavia Plzeň (19)VPM
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
238VPM8001887623Anděl RobertM21A4160:00
16VPM9001515439Fajtl JaroslavM21E34117:00
605VPM6001887627Fajtl JaroslavM502349:00
276VPM8850887616Fajtlová JanaW21A3748:00
142VPM00022042514Hasman OndřejM201397:00
134VPM00018629758Hašek JanM2013109:00
102VPM0101887604Hašek AdamM171315:00
206VPM79058252429Jirka JakubM21A4169:00
273VPM84508416122Jirková PetraW21A37108:00
31VPM88072042527Kamaryt TomášM21E3478:00
512VPM72007200583Kovář VladimírM402213:00
101VPM02007208210Kovář OndřejM17136:00
552VPM73502067329Kovářová JitkaW401969:00
347VPM92517205019Kratochvílová LucieW21B1923:00
8VPM79067200317Les MartinM21E34102:00
104VPM0207232356Svoboda VojtěchM171324:00
909VPM06017207338Svoboda AntonínM141119:00
168VPM00512042515Svobodová AlexandraW17862:00
226VPM78037209424Tošner MichalM21A4115:00
 
 
KOS TJ Tesla Brno (21)TBM
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
514TBM73392081389Ambrož PavelM402216:00
526TBM6903995875Gryc TomášM402249:00
185TBM98599988889Grycová VeronikaW2053:00
166TBM00589101109Grycová KateřinaW17859:00
264TBM8870888602Chromá AdélaW21A3760:00
928TBM03608635873Králová JolanaW14104:00
930TBM05591403420Králová DenisaW141022:00
344TBM855851944Kratschmerová KateřinaW21B198:00
278TBM7652515049La Carbonara HanaW21A3745:00
608TBM6512981830Náhlovský DavidM502358:00
245TBM80082067203Polášek RadekM21A4112:00
34TBM89077207621Pospíšek MarekM21E3454:00
614TBM6007888636Pospíšek ZbyněkM5023100:00
661TBM595953260Pospíšková LuisaW501123:00
10TBM72058636760Rygl MiroslavM21E3427:00
12TBM7044501884Rygl JaroslavM21E3496:00
251TBM91502011851Seifertová MagdaW21A37105:00
27TBM7632515062Ševčík MartinM21E3460:00
559TBM76542049566Štěpánková KateřinaW401960:00
20TBM91207201822Tišnovský MartinM21E34114:00
213TBM8307899162Uhmann PetrM21A4127:00
 
 
LKT 80 Šumperk (8)TSU
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
58TSU9191888629Březinová MarieW21E1670:00
131TSU99002069090Kašpar PetrM2013106:00
606TSU59417203459Král JiříM502385:00
658TSU58967208095Králová DanaW50118:00
405TSU8540301146Linhart TomášM21C1477:00
240TSU81097207490Sedláček PetrM21A4136:00
56TSU88891400406Skácelová NaděždaW21E1661:00
52TSU8992920678Staňková ŠtěpánkaW21E1685:00
 
 
MTBO Bludný kořen (5)BLI
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
307BLI80012019222Ištok MartinM21B2298:00
413BLI8006Jireček LukášM21C1486:00
327BLI78032019239Ohera KarelM21B22104:00
410BLI7605Vojtěch RichardM21C1480:00
315BLI74022019214Vozka RadimM21B22110:00
 
 
MTBO ČZU Praha (11)ZUP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
521ZUP73009056Folprecht EduardM402252:00
ZUP08002058490Folprecht LukášM104
258ZUP7452416221Folprechtová KateřinaW21A3775:00
924ZUP065051532Folprechtová JulieW141028:00
235ZUP7404711577Pucher FilipM21A4148:00
202ZUP8002886278Pucherna PetrM21A4184:00
287ZUP8759886276Puchernová RadkaW21A3796:00
66ZUP8151899160Ryšavá VendulaW21E16100:00
351ZUP77509398Salingerová AnnaW21B1929:00
316ZUP80032069047Vaněček JanM21B2268:00
274ZUP7950515411Vaněčková PetraW21A37102:00
 
 
Oddíl OB Kotlářka (2)DKP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
4DKP82037202900Goder JosefM21E3481:00
22DKP8500889286Johanovský TomášM21E3487:00
 
 
OK Jihlava (5)SJI
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
286SJI7850886269Chudíková BarboraW21A37120:00
2SJI7419886813Lauerman JanM21E3424:00
205SJI8101897347Moravec ŠtěpánM21A4151:00
311SJI77272113472Paulíček JiříM21B22116:00
57SJI80577260022Paulíčková RenataW21E1679:00
 
 
OK Jilemnice (6)JIL
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
116JIL01042035716Ježek JakubM17133:00
JIL9903425529Ježek VítOpen Short6
505JIL73012075668Ježek ZdenekM40227:00
567JIL75522075623Ježková RomanaW401975:00
JIL75027202888Kohout PavelOpen Long1
216JIL87021155115Malý AlešM21A419:00
 
 
OK Jiskra Nový Bor (13)BOR
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
913BOR06048468Bogar VojtěchM141116:00
33BOR9402886300Bogar KryštofM21E3451:00
28BOR8904897369Bogar FrantišekM21E3463:00
616BOR6603515014Bogar LeošM502346:00
186BOR97512051536Kameníková AndreaW2056:00
335BOR77588441Kameníková KateřinaW21B1911:00
635BOR49028404Kuchař VladimírM601179:00
333BOR82537204511Nehasilová PetraW21B1917:00
556BOR69512051490Rejholcová AndreaW401945:00
511BOR74128518Rejholec MichalM402240:00
902BOR03014377Staňa OndřejM141122:00
162BOR02532800957Tymešová AnnaW17871:00
331BOR79588514Votýpková ZuzanaW21B1956:00
 
 
OK Lokomotiva Plzeň (3)LPM
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
266LPM79541400405Fremrová JaroslavaW21A3772:00
230LPM8104446347Hegner LukášM21A4187:00
416LPM8803236982Popule TomášM21C1474:00
 
 
OOB SK Chrast (2)CHT
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
402CHT85107201807Kopáček JanM21C1483:00
332CHT88512059736Kopáčková IvaW21B1950:00
 
 
OOB Slavia Praha (1)SLP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
215SLP85037111117Fišer JiříM21A4199:00
 
 
OOB TJ Turnov (1)TUR
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
555TUR69508205Ježková HanaW401951:00
 
 
OOB Vamberk (2)VAM
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
602VAM61017203452Doležal JosefM502382:00
2112744Knitlová EvaOpen Short6
 
 
OOS TJ Spartak Vrchlabí (8)VRL
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
143VRL97012085616Hrdinka DanielM201385:00
618VRL67018977Kubát MiroslavM502352:00
112VRL0001339555Kubát TomášM171312:00
569VRL7153438036Pilná LibušeW401972:00
932VRL03512096240Pilná NatálieW141013:00
420VRL7002426376Pilný JiříM21C1495:00
3VRL75012096236Wohanka PavelM21E34120:00
568VRL76522042537Wohanková GabrielaW401939:00
 
 
PARDUBICE BIKERS (5)XPU
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
336XPU89549345Bártíková ZuzanaW21B1953:00
184XPU97502070818Jansová DoubravkaW21A3784:00
136XPU97057204476Kanta MartinM201394:00
415XPU73112104618Munzar MartinM21C14107:00
901XPU0600436951Munzar JakubM141128:00
 
 
PELL’S ABND RACING TEAM (6)XBM
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
236XBM82018627115Buchtík AlešM21A4118:00
524XBM75498621762Bureš PavelM40224:00
204XBM7601897352Jiran VáclavM21A410:00
520XBM69037200328Král JanM402237:00
XBM7650446404Králová DanaOpen Short6
516XBM71077205008Šňupárek MartinM402225:00
 
 
Punčochová (1)4LC
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
51314Punčochová SimonaOpen Short6
 
 
SK Los Mělník (1)LME
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
418LME74019767Komín DavidM21C14101:00
 
 
SK OK 24 Praha (1)OKP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
626OKP66058631586Mach RadovanM5023103:00
 
 
SK Radioklub Blansko (1)RBK
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
9RBK8347980373Jalový MilanM21E3430:00
 
 
SK Severka Šumperk (1)SSU
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
340SSU81519480Klíchová JanaW21B1932:00
 
 
SMR SK SNS Smržovka (1)
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
35SMR74017410123Pucherna EduardM21E3448:00
 
 
SK VIPrahlo (2)VIP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
324VIP750451628Hýbl LukášM21B2274:00
346VIP78552053563Skobová TerezaW21B1941:00
 
 
SKOB Slaný (8)SLA
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
509SLA7103887615Kolář TomášM402246:00
566SLA7351981813Kolářová MichaelaW401993:00
106SLA0004681881Vacek JanM171318:00
527SLA6800682335Vacek PetrM40221:00
135SLA01007260008Wohanka RichardM21E3442:00
132SLA9900428278Zemko ZdeněkM2013103:00
562SLA7450425546Zemková HelenaW401987:00
931SLA0551436970Zemková PavlínaW141010:00
 
 
SKOB Zlín (9)TZL
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
15TZL82361400430Graubner JanM21E3490:00
182TZL99528636189Králová VilmaW21A3736:00
61TZL85518636187Krejčíková BarboraW21E1658:00
632TZL5101416045Nejedlý PetrM601167:00
625TZL66012045204Novotný PetrM502376:00
26TZL95487204504Šňupárek VáclavM21E3475:00
504TZL6949888617Šňupárek OndřejM402219:00
401TZL7849331606Tomeš RadimM21C14110:00
342TZL8251330608Tomešová SteľaW21B1920:00
 
 
Slavia Liberec orienteering (9)VLI
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
209VLI81012042525Buchtík OndřejM21A4121:00
615VLI65017207890Kareis MartinM502364:00
248VLI81008627111Kolaja JanM21A4142:00
255VLI80558629817Kolaja Ehlerová JanaW21A3724:00
305VLI73017003010Meier MilanM21B2292:00
912VLI0606232246Meier DavidM141146:00
313VLI70028292Urbaník RobertM21B2265:00
557VLI725051217Zápotocká AnnaW401981:00
905VLI05004402229Zápotocký FrantišekM141137:00
 
 
SMS Team Kladno (2)SKL
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
105SKL01002056263Břeň DanielM171321:00
904Svoboda VáclavM141131:00
 
 
SNS Smržovka (11)SMR
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
203SMR78017204972Buriánek VojtaM21A4154:00
268SMR8451428294Hanajová KáťaW21A3739:00
265SMR77507203329Honsová LenkaW21A3727:00
275SMR8950981824Kalošová TerKaW21A3754:00
67SMR88507260003Kurková MartinaW21E1697:00
201SMR78007204495Lukavec PetrM21A4166:00
515SMR70017205036Pařízek PetrM402255:00
263SMR71517205014Pařízková VěrkaW21A3787:00
271SMR69507203339Rychterová DanaW21A3781:00
30SMR7901995876Svoboda HonzaM21E3469:00
513SMR6200886815Svoboda IvanM402261:00
 
 
Sokol Kostelec n. Č. l. (8)KNC
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
314KNC88038629814Bitter AlešM21B2271:00
662KNC67507207855Čiháková LenkaW501117:00
187KNC9950232895Čiháková BarboraW2050:00
613KNC580051400Havlíček IvoM502388:00
237KNC87007260002Havlíček TomášM21A4175:00
659KNC61509201322Havlíčková JindraW501111:00
622KNC6200899180Hejna JiříM502343:00
334KNC93502075634Hejnová AnetaW21B1947:00
 
 
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. (1)KPY
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
29KPY90007201827Stránský VojtěchM21E3457:00
 
 
SOS Mamuti z Lipovky (1)LIP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
303LIP75008629812Sedlák RadekM21B2262:00
 
 
Sportcentrum Jičín (14)SJC
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
624SJC66022114999Antoš SvatoplukM502370:00
243SJC85007431985Drobník LukášM21A413:00
254SJC84501985821Drobníková MarkétaW21A3769:00
601SJC60002102082Kuchař PavelM502337:00
167SJC02518631581Kuchařová RozálieW17868:00
231SJC77057800087Musil PavelM21A4157:00
282SJC83557142530Musilová VendulaW21A3742:00
288SJC79629940Ticháčková MagdalenaW21A37114:00
306SJC7531896967Tomeš PetrM21B2277:00
353SJC8451981842Tomešová DanielaW21B192:00
111SJC02022056295Tuma MatějM17130:00
518SJC73057090004Tuma JaroslavM402243:00
SJC08002085566Tuma LukášM104
272SJC87592067255Zamrzlová EvaW21A3778:00
 
 
SPORTICUS team (12)SPC
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
19SPC76117201752Bezouška TomášM21E3445:00
211SPC75047205029Geisler MichalM21A4196:00
903SPC07032067952Geisler RichardM104
13SPC82117201206Kalina MiroslavM21E3439:00
SPC0961515458Kalinová EllaW104
SPC1158515409Kalinová LisaW104
252SPC82598629752Kalinová MarkétaW21A3751:00
560SPC71607204522Mědílková IvaW401942:00
247SPC84041984420Merenus ŠtěpánM21A4145:00
11SPC78039005230Sajal MartinM21E34111:00
6SPC76087003036Štěňha MartinM21E3433:00
63SPC8653434824Tučková DagmarW21E1691:00
 
 
ŠK VAZKA Bratislava (1)VBA
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
317VBA7901439300Klíma DavidM21B2295:00
 
 
TJ Hostivice (4)HCE
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
921HCE06521417251Černá JustinaW104
HCE08501417259Černá AdélaW104
HCE69011417246Černý RadomírOpen Short6
HCE0100Černý PetrOpen Short6
 
 
TJ Jiskra Hořice (2)HOR
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
620HOR63022059759Vávra MartinM502391:00
133HOR97002078473Vávra MartinM201388:00
 
 
TJ Lokomotiva Beroun (2)LBE
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
279LBE94507200131Křivancová ZdeňkaW21A3733:00
318LBE91007200132Šimon VáclavM21B2280:00
 
 
TJ Rapid Bratislava (2)RBA
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
611RBA5902307364Jánoška JozefM502394:00
656RBA6051307440Jánošková TaťjanaW501114:00
 
 
TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. (3)SKV
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
660SKV6751331089Kubínová JanaW501132:00
54SKV97527003008Kubínová VeronikaW21E1664:00
283SKV94527260021Kubínová RomanaW21A3799:00
 
 
TJ Stadion Nový Bor (4)STB
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
654STB679849986Abelová IvanaW501129:00
144STB98017204494Ludvík MatyášM201391:00
25STB93019005136Ludvík VojtěchM21E3466:00
638STB5701682361Ludvík PetrM601176:00
 
 
TJ Švýcárna (1)SVR
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
234SVR77009200522Maňásek JosefM21A4193:00
 
 
USK Praha (13)VSP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
907VSP04052102777Baldrian TomášM141143:00
212VSP8201887933Bartoš MariánM21A41108:00
14VSP83011006283Hora VojtěchM21E3436:00
320VSP7200981850Horák PavelM21B2283:00
345VSP845551659Horová KláraW21B1935:00
55VSP7852897376Hrdinová MarieW21E1676:00
260VSP9050682103Jakobová AdélkaW21A3718:00
32VSP82007003030Laciga RadekM21E3472:00
639VSP52007003050Laciga ZdeněkM601149:00
60VSP8152887608Lacigová MichaelaW21E1682:00
653VSP59507003023Lacigová IvanaW501138:00
163VSP0050246899Lacigová MarieW17865:00
53VSP8650920677Tichovská MartinaW21E1667:00
 
 
Vakant (51)
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
910Vakant M141125:00
914Vakant M141134:00
915Vakant M141140:00
113Vakant M171333:00
114Vakant M171336:00
115Vakant M171330:00
137Vakant M2013118:00
140Vakant M2013112:00
141Vakant M2013115:00
220Vakant M21A4130:00
223Vakant M21A4178:00
228Vakant M21A4172:00
302Vakant M21B2256:00
308Vakant M21B2289:00
326Vakant M21B22113:00
403Vakant M21C1498:00
407Vakant M21C1492:00
409Vakant M21C14104:00
21Vakant M21E3493:00
24Vakant M21E3484:00
506Vakant M402264:00
510Vakant M402231:00
501Vakant M402258:00
604Vakant M502397:00
617Vakant M502379:00
603Vakant M502367:00
633Vakant M601155:00
634Vakant M601170:00
925Vakant W141016:00
926Vakant W141025:00
927Vakant W14107:00
164Vakant W17874:00
169Vakant W17877:00
165Vakant W17880:00
181Vakant W20512:00
183Vakant W2059:00
262Vakant W21A3763:00
277Vakant W21A3715:00
280Vakant W21A3757:00
341Vakant W21B1944:00
343Vakant W21B1926:00
338Vakant W21B195:00
65Vakant W21E1694:00
62Vakant W21E1655:00
64Vakant W21E1688:00
551Vakant W401963:00
554Vakant W401957:00
564Vakant W401984:00
651Vakant W501120:00
655Vakant W501135:00
657Vakant W501126:00
 
 
VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah (1)FSP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
636FSP530049606Wald FrantišekM601158:00
 
 
VŠSK MFF UK Praha (1)MFP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
210MFP93002081364Štochel MiroslavM21A4139:00
 
 
VŠTJ Ekonom Praha (8)EKP
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
641EKP56008627106Adrián PetrM601173:00
322EKP8503886253Císař JanM21B2286:00
246EKP88062078484Domín NikolasM21A416:00
508EKP6912886298Kabát JanM402222:00
558EKP7257725724Konečná MarcelaW401966:00
208EKP86062031357Mikan AlbertM21A41111:00
270EKP80622051473Nováková LenkaW21A3793:00
227EKP84318631579Smrt MartinM21A41117:00
 
 
YETTI & PINGUIN (2)VEY
StČíReg. č.Číslo čipuJménoKategoriePočetStart
631VEY5600207806Kadlec LuděkM601164:00
923VEY0650361972Kadlecová TerezaW141019:00