Český pohár MTBO – 9. kolo - krátká traťpá 23.06.2017 23:34
Startovka po kategoriíchvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M14 (14)5,8 km 185 m13 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
913BOR06048468Bogar VojtěchOK Jiskra Nový Bor88:00
910Vakant Vakant91:00
903SPC07032067952Geisler RichardSPORTICUS team94:00
904Svoboda VáclavSMS Team Kladno97:00
905VLI05004402229Zápotocký FrantišekSlavia Liberec orienteering100:00
906Vyskočil JakubSMS Team Kladno103:00
907VSP04052102777Baldrian TomášUSK Praha106:00
914Vakant Vakant109:00
909VPM06017207338Svoboda AntonínKOS Slavia Plzeň112:00
911BOR07027208072Patka KryštofOK Jiskra Nový Bor115:00
912VLI0606232246Meier DavidSlavia Liberec orienteering118:00
902BOR03014377Staňa OndřejOK Jiskra Nový Bor121:00
915Vakant Vakant124:00
901XPU0600436951Munzar JakubPARDUBICE BIKERS127:00
 
 
M17 (13)8,1 km 290 m14 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
101VPM02007208210Kovář OndřejKOS Slavia Plzeň0:00
103GIG010053377Kroc KryštofGIGANT Orienteering3:00
102VPM0101887604Hašek AdamKOS Slavia Plzeň6:00
105SKL01002056263Břeň DanielSMS Team Kladno9:00
104VPM0207232356Svoboda VojtěchKOS Slavia Plzeň12:00
106SLA0004681881Vacek JanSKOB Slaný15:00
109TJN00062069092Nagy JosefOOB TJ Tatran Jablonec n. N.18:00
110SBK01011218410Humlíček TomášKOB Start Blansko21:00
111SJC02022056295Tuma MatějSportcentrum Jičín24:00
112VRL0001339555Kubát TomášOOS TJ Spartak Vrchlabí27:00
113Vakant Vakant30:00
114Vakant Vakant33:00
115Vakant Vakant36:00
 
 
M20 (15)8,1 km 290 m14 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
131TSU99002069090Kašpar PetrLKT 80 Šumperk42:00
132SLA9900428278Zemko ZdeněkSKOB Slaný45:00
133HOR97002078473Vávra MartinTJ Jiskra Hořice48:00
134VPM00018629758Hašek JanKOS Slavia Plzeň51:00
135SLA01007260008Wohanka RichardSKOB Slaný54:00
136XPU97057204476Kanta MartinPARDUBICE BIKERS57:00
143VRL97012085616Hrdinka DanielOOS TJ Spartak Vrchlabí60:00
138SKL98012059747Břeň LukášSMS Team Kladno63:00
139ABR00017204492Hruška TomášA-team NOVO Bruntál66:00
144STB98017204494Ludvík MatyášTJ Stadion Nový Bor69:00
145LDC98007404404Horák JanKOB Děčín72:00
142VPM00022042514Hasman OndřejKOS Slavia Plzeň75:00
137Vakant Vakant78:00
140Vakant Vakant81:00
141Vakant Vakant84:00
 
 
M21A (44)8,3 km 335 m17 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
201SMR78007204495Lukavec PetrSNS Smržovka1:00
202ZUP8002886278Pucherna PetrMTBO ČZU Praha4:00
203SMR78017204972Buriánek VojtaSNS Smržovka7:00
204XBM7601897352Jiran VáclavPELL’S ABND RACING TEAM10:00
205SJI8101897347Moravec ŠtěpánOK Jihlava13:00
206VPM79058252429Jirka JakubKOS Slavia Plzeň16:00
208EKP86062031357Mikan AlbertVŠTJ Ekonom Praha19:00
209VLI81012042525Buchtík OndřejSlavia Liberec orienteering22:00
210MFP93002081364Štochel MiroslavVŠSK MFF UK Praha25:00
211SPC75047205029Geisler MichalSPORTICUS team28:00
212VSP8201887933Bartoš MariánUSK Praha31:00
213TBM8307899162Uhmann PetrKOS TJ Tesla Brno34:00
214VLI7505682119Putík JiříSlavia Liberec orienteering37:00
215SLP85037111117Fišer JiříOOB Slavia Praha40:00
216JIL87021155115Malý AlešOK Jilemnice43:00
217DMS81007003040Cerman LukášDynamo Malá Skála46:00
218DOB8002920696Janda MartinKOB Dobruška49:00
219JEP79009102090Müller PavelJehlanka Team52:00
220Vakant Vakant55:00
221SBK75418008112Daněk RomanKOB Start Blansko58:00
222TAP76049760324Šebesta PetrKOB TRETRA Praha61:00
223Vakant Vakant64:00
224VRL73032017676Štregl PetrOOS TJ Spartak Vrchlabí67:00
226VPM78037209424Tošner MichalKOS Slavia Plzeň70:00
227EKP84318631579Smrt MartinVŠTJ Ekonom Praha73:00
228Vakant Vakant76:00
229SBK84038401151Jirka MichalKOB Start Blansko79:00
230LPM8104446347Hegner LukášOK Lokomotiva Plzeň82:00
231SJC77057800087Musil PavelSportcentrum Jičín85:00
232SBK75371919191Urban JanKOB Start Blansko88:00
233FSP7610515098Kužel TomášVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah91:00
234SVR77009200522Maňásek JosefTJ Švýcárna94:00
235ZUP7404711577Pucher FilipMTBO ČZU Praha97:00
236XBM82018627115Buchtík AlešPELL’S ABND RACING TEAM100:00
237KNC87007260002Havlíček TomášSokol Kostelec n. Č. l.103:00
238VPM8001887623Anděl RobertKOS Slavia Plzeň106:00
240TSU81097207490Sedláček PetrLKT 80 Šumperk109:00
241DMS7700436937Haničák TomášDynamo Malá Skála112:00
242SBK85017851220Jiráček JosefKOB Start Blansko115:00
243SJC85007431985Drobník LukášSportcentrum Jičín118:00
244SVR76001403430Nedopílek DavidTJ Švýcárna121:00
245TBM80082067203Polášek RadekKOS TJ Tesla Brno124:00
246EKP88062078484Domín NikolasVŠTJ Ekonom Praha127:00
247SPC84041984420Merenus ŠtěpánSPORTICUS team130:00
 
 
M21B (24)7,5 km 315 m15 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
301SBK76218000013Šafek JiříKOB Start Blansko2:00
302Vakant Vakant5:00
303LIP75008629812Sedlák RadekSOS Mamuti z Lipovky8:00
304JIL75011621975Hlaváč DavidOK Jilemnice11:00
305VLI73017003010Meier MilanSlavia Liberec orienteering14:00
306SJC7531896967Tomeš PetrSportcentrum Jičín17:00
307BLI80012019222Ištok MartinMTBO Bludný kořen20:00
308Vakant Vakant23:00
309LDC87008348Vlček PetrKOB Děčín26:00
311SJI77272113472Paulíček JiříOK Jihlava29:00
313VLI70028292Urbaník RobertSlavia Liberec orienteering32:00
314KNC88038629814Bitter AlešSokol Kostelec n. Č. l.35:00
315BLI74022019214Vozka RadimMTBO Bludný kořen38:00
316ZUP80032069047Vaněček JanMTBO ČZU Praha41:00
317VBA7901439300Klíma DavidŠK VAZKA Bratislava44:00
318LBE91007200132Šimon VáclavTJ Lokomotiva Beroun47:00
319SBK7539609906Humlíček AlešKOB Start Blansko50:00
320VSP7200981850Horák PavelUSK Praha53:00
321XPU78029896Jirásek RadekPARDUBICE BIKERS56:00
322EKP8503886253Císař JanVŠTJ Ekonom Praha59:00
324VIP750451628Hýbl LukášSK VIPrahlo62:00
325SBK69221007541Sochor JanKOB Start Blansko65:00
326Vakant Vakant68:00
327BLI78032019239Ohera KarelMTBO Bludný kořen71:00
 
 
M21C (17)6,6 km 250 m16 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
401TZL7849331606Tomeš RadimSKOB Zlín2:00
402CHT85107201807Kopáček JanOOB SK Chrast5:00
403Vakant Vakant8:00
404SBK7549410339Jágr JaroslavKOB Start Blansko11:00
405TSU8540301146Linhart TomášLKT 80 Šumperk14:00
406SBK80019000002König LukášKOB Start Blansko17:00
407Vakant Vakant20:00
408BOR77157207489Patka MiroslavOK Jiskra Nový Bor23:00
409Vakant Vakant26:00
410BLI7605Vojtěch RichardMTBO Bludný kořen29:00
412DKP87177202874Pospíšil OndřejOddíl OB Kotlářka32:00
413BLI8006Jireček LukášMTBO Bludný kořen35:00
414VRL74068974Štregl TomášOOS TJ Spartak Vrchlabí38:00
415XPU73112104618Munzar MartinPARDUBICE BIKERS41:00
416LPM8803236982Popule TomášOK Lokomotiva Plzeň44:00
417DOB78012027232Leštínský TomášKOB Dobruška47:00
418LME74019767Komín DavidSK Los Mělník50:00
 
 
M21E (33)10,4 km 420 m18 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
1TAP77017151177Pucherna JanKOB TRETRA Praha20:00
2SJI7419886813Lauerman JanOK Jihlava23:00
3VRL75012096236Wohanka PavelOOS TJ Spartak Vrchlabí26:00
9RBK8347980373Jalový MilanSK Radioklub Blansko29:00
5ABR84019005228Vala RadekA-team NOVO Bruntál32:00
6SPC76087003036Štěňha MartinSPORTICUS team35:00
7ABR75017201199Hruška MilošA-team NOVO Bruntál38:00
8VPM79067200317Les MartinKOS Slavia Plzeň41:00
4DKP82037202900Goder JosefOddíl OB Kotlářka44:00
10TBM72058636760Rygl MiroslavKOS TJ Tesla Brno47:00
11SPC78039005230Sajal MartinSPORTICUS team50:00
12TBM7044501884Rygl JaroslavKOS TJ Tesla Brno53:00
13SPC82117201206Kalina MiroslavSPORTICUS team56:00
14VSP83011006283Hora VojtěchUSK Praha59:00
15TZL82361400430Graubner JanSKOB Zlín62:00
16VPM9001515439Fajtl JaroslavKOS Slavia Plzeň65:00
19SPC76117201752Bezouška TomášSPORTICUS team68:00
20TBM91207201822Tišnovský MartinKOS TJ Tesla Brno71:00
21SMR74017410123Pucherna EduardSMR SK SNS Smržovka74:00
22DKP8500889286Johanovský TomášOddíl OB Kotlářka77:00
23DMS7900438621Urban MiroslavDynamo Malá Skála80:00
24Vakant Vakant83:00
25STB93019005136Ludvík VojtěchTJ Stadion Nový Bor86:00
26TZL95487204504Šňupárek VáclavSKOB Zlín89:00
27TBM7632515062Ševčík MartinKOS TJ Tesla Brno92:00
28BOR8904897369Bogar FrantišekOK Jiskra Nový Bor95:00
29KPY90007201827Stránský VojtěchSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.98:00
30SMR7901995876Svoboda HonzaSNS Smržovka101:00
31VPM88072042527Kamaryt TomášKOS Slavia Plzeň104:00
32VSP82007003030Laciga RadekUSK Praha107:00
33BOR9402886300Bogar KryštofOK Jiskra Nový Bor110:00
34TBM89077207621Pospíšek MarekKOS TJ Tesla Brno113:00
35Vakant Vakant116:00
 
 
M40 (23)8,2 km 355 m17 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
501Vakant Vakant69:00
504TZL6949888617Šňupárek OndřejSKOB Zlín72:00
505JIL73012075668Ježek ZdenekOK Jilemnice75:00
506Vakant Vakant78:00
507GIG7100553435Kunz MartinGIGANT Orienteering81:00
508EKP6912886298Kabát JanVŠTJ Ekonom Praha84:00
509SLA7103887615Kolář TomášSKOB Slaný87:00
510Vakant Vakant90:00
511BOR74128518Rejholec MichalOK Jiskra Nový Bor93:00
512VPM72007200583Kovář VladimírKOS Slavia Plzeň96:00
513SMR6200886815Svoboda IvanSNS Smržovka99:00
514TBM73392081389Ambrož PavelKOS TJ Tesla Brno102:00
515SMR70017205036Pařízek PetrSNS Smržovka105:00
516XBM71077205008Šňupárek MartinPELL’S ABND RACING TEAM108:00
517VPM6903887628Svoboda RadekKOS Slavia Plzeň111:00
518SJC73057090004Tuma JaroslavSportcentrum Jičín114:00
520XBM69037200328Král JanPELL’S ABND RACING TEAM117:00
521ZUP73009056Folprecht EduardMTBO ČZU Praha120:00
522GIG740053355Kroc DaliborGIGANT Orienteering123:00
523LDC71007000004Horák MartinKOB Děčín126:00
524XBM75498621762Bureš PavelPELL’S ABND RACING TEAM129:00
525VLI75048627112Vraný JiříSlavia Liberec orienteering132:00
526TBM6903995875Gryc TomášKOS TJ Tesla Brno135:00
 
 
M50 (23)7,0 km 235 m15 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
601SJC60002102082Kuchař PavelSportcentrum Jičín1:00
603Vakant Vakant4:00
602VAM61017203452Doležal JosefOOB Vamberk7:00
604Vakant Vakant10:00
617Vakant Vakant13:00
606TSU59417203459Král JiříLKT 80 Šumperk16:00
607SBK63012102705Buřt VladimírKOB Start Blansko19:00
608TBM6512981830Náhlovský DavidKOS TJ Tesla Brno22:00
610SBK620152076Peťovský JanKOB Start Blansko25:00
611RBA5902307364Jánoška JozefTJ Rapid Bratislava28:00
613KNC580051400Havlíček IvoSokol Kostelec n. Č. l.31:00
614TBM6007888636Pospíšek ZbyněkKOS TJ Tesla Brno34:00
615VLI65017207890Kareis MartinSlavia Liberec orienteering37:00
616BOR6603515014Bogar LeošOK Jiskra Nový Bor40:00
605VPM6001887627Fajtl JaroslavKOS Slavia Plzeň43:00
618VRL67018977Kubát MiroslavOOS TJ Spartak Vrchlabí46:00
619ABR62017207706Němec LubomírA-team NOVO Bruntál49:00
620HOR63022059759Vávra MartinTJ Jiskra Hořice52:00
621ABR63017207359Kolář RudolfA-team NOVO Bruntál55:00
622KNC6200899180Hejna JiříSokol Kostelec n. Č. l.58:00
623SJH640151929Tichý MartinSJH Jindřichův Hradec61:00
624SJC66022114999Antoš SvatoplukSportcentrum Jičín64:00
625TZL66012045204Novotný PetrSKOB Zlín67:00
 
 
M60 (10)5,3 km 140 m14 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
631VEY5600207806Kadlec LuděkYETTI & PINGUIN58:00
633Vakant Vakant61:00
632TZL5101416045Nejedlý PetrSKOB Zlín64:00
634Vakant Vakant67:00
635BOR49028404Kuchař VladimírOK Jiskra Nový Bor70:00
636FSP530049606Wald FrantišekVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah73:00
637KCK57012080933Flašar JanKCK KOB Český Krumlov76:00
638STB5701682361Ludvík PetrTJ Stadion Nový Bor79:00
639VSP52007003050Laciga ZdeněkUSK Praha82:00
640ABR5301352328Vojtášek JanA-team NOVO Bruntál85:00
 
 
W14 (11)4,9 km 100 m10 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
921HCE06521417251Černá JustinaTJ Hostivice86:00
922LDC0351997929Horáková KateřinaKOB Děčín89:00
923VEY0650361972Kadlecová TerezaYETTI & PINGUIN92:00
924ZUP065051532Folprechtová JulieMTBO ČZU Praha95:00
925Vakant Vakant98:00
931SLA0551436970Zemková PavlínaSKOB Slaný101:00
927Vakant Vakant104:00
928TBM03608635873Králová JolanaKOS TJ Tesla Brno107:00
929TJN04522088165Nagyová KateřinaOOB TJ Tatran Jablonec n. N.110:00
930TBM05591403420Králová DenisaKOS TJ Tesla Brno113:00
926Vakant Vakant116:00
 
 
W17 (8)6,8 km 250 m15 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
161VRL02512020709Štreglová ZuzanaOOS TJ Spartak Vrchlabí0:00
162BOR02532800957Tymešová AnnaOK Jiskra Nový Bor3:00
163VSP0050246899Lacigová MarieUSK Praha6:00
167SJC02518631581Kuchařová RozálieSportcentrum Jičín9:00
168VPM00512042515Svobodová AlexandraKOS Slavia Plzeň12:00
166TBM00589101109Grycová KateřinaKOS TJ Tesla Brno15:00
164Vakant Vakant18:00
165Vakant Vakant21:00
 
 
W20 (6)6,8 km 250 m15 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
185TBM98599988889Grycová VeronikaKOS TJ Tesla Brno24:00
182TZL99528636189Králová VilmaSKOB Zlín27:00
186BOR97512051536Kameníková AndreaOK Jiskra Nový Bor30:00
184XPU97502070818Jansová DoubravkaPARDUBICE BIKERS33:00
181Vakant Vakant36:00
183Vakant Vakant39:00
 
 
W21A (36)6,8 km 250 m15 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
251TBM91502011851Seifertová MagdaKOS TJ Tesla Brno42:00
252SPC82598629752Kalinová MarkétaSPORTICUS team45:00
253ABR89517201773Veličková MonikaA-team NOVO Bruntál48:00
254SJC84501985821Drobníková MarkétaSportcentrum Jičín51:00
255VLI80558629817Kolaja Ehlerová JanaSlavia Liberec orienteering54:00
256TAP84537518567Puchernová ZuzanaKOB TRETRA Praha57:00
257SBK8383920679Csakvaryová LenkaKOB Start Blansko60:00
258ZUP7452416221Folprechtová KateřinaMTBO ČZU Praha63:00
259SBK85541985526Beržinská SoňaKOB Start Blansko66:00
260VSP9050682103Jakobová AdélkaUSK Praha69:00
261SBK86611234321Königová JanaKOB Start Blansko72:00
262Vakant Vakant75:00
263SMR71517205014Pařízková VěrkaSNS Smržovka78:00
264TBM8870888602Chromá AdélaKOS TJ Tesla Brno81:00
265SMR77507203329Honsová LenkaSNS Smržovka84:00
266LPM79541400405Fremrová JaroslavaOK Lokomotiva Plzeň87:00
268SMR8451428294Hanajová KáťaSNS Smržovka90:00
269SBK81518007503Daňková VeronikaKOB Start Blansko93:00
270EKP80622051473Nováková LenkaVŠTJ Ekonom Praha96:00
271SMR69507203339Rychterová DanaSNS Smržovka99:00
272SJC87592067255Zamrzlová EvaSportcentrum Jičín102:00
273VPM84508416122Jirková PetraKOS Slavia Plzeň105:00
274ZUP7950515411Vaněčková PetraMTBO ČZU Praha108:00
275SMR8950981824Kalošová TerKaSNS Smržovka111:00
276VPM8850887616Fajtlová JanaKOS Slavia Plzeň114:00
277Vakant Vakant117:00
278TBM7652515049La Carbonara HanaKOS TJ Tesla Brno120:00
279LBE94507200131Křivancová ZdeňkaTJ Lokomotiva Beroun123:00
280Vakant Vakant126:00
281VLI80519102561Mokrá JulieSlavia Liberec orienteering129:00
282SJC83557142530Musilová VendulaSportcentrum Jičín132:00
283SKV94527260021Kubínová RomanaTJ Slovan Karlovy Vary, z.s.135:00
284SMR87547201202Lukavcová IvanaSNS Smržovka138:00
285SBK84858010108Uhnavá MarkétaKOB Start Blansko141:00
286SJI7850886269Chudíková BarboraOK Jihlava144:00
287ZUP8759886276Puchernová RadkaMTBO ČZU Praha147:00
 
 
W21B (22)5,8 km 175 m14 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
331BOR79588514Votýpková ZuzanaOK Jiskra Nový Bor59:00
332CHT88512059736Kopáčková IvaOOB SK Chrast62:00
333BOR82537204511Nehasilová PetraOK Jiskra Nový Bor65:00
334KNC93502075634Hejnová AnetaSokol Kostelec n. Č. l.68:00
335BOR77588441Kameníková KateřinaOK Jiskra Nový Bor71:00
336XPU89549345Bártíková ZuzanaPARDUBICE BIKERS74:00
337ABR88887205021Večeřová MarcelaA-team NOVO Bruntál77:00
338Vakant Vakant80:00
345VSP845551659Horová KláraUSK Praha83:00
340SSU81519480Klíchová JanaSK Severka Šumperk86:00
341Vakant Vakant89:00
342TZL8251330608Tomešová SteľaSKOB Zlín92:00
343Vakant Vakant95:00
344TBM855851944Kratschmerová KateřinaKOS TJ Tesla Brno98:00
339BOR78537209370Patková KateřinaOK Jiskra Nový Bor101:00
346VIP78552053563Skobová TerezaSK VIPrahlo104:00
347VPM92517205019Kratochvílová LucieKOS Slavia Plzeň107:00
349DOB79567226Štěpánová DitaKOB Dobruška110:00
350SMR7450410730Buriánková IvkaSNS Smržovka113:00
351ZUP77509398Salingerová AnnaMTBO ČZU Praha116:00
352LIP78507207339Sedláková HanaSOS Mamuti z Lipovky119:00
353SJC8451981842Tomešová DanielaSportcentrum Jičín122:00
 
 
W21E (16)7,7 km 350 m17 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
51ABR94991436949Haltof EwaA-team NOVO Bruntál21:00
52TSU8992920678Staňková ŠtěpánkaLKT 80 Šumperk24:00
53VSP8650920677Tichovská MartinaUSK Praha27:00
54SKV97527003008Kubínová VeronikaTJ Slovan Karlovy Vary, z.s.30:00
55VSP7852897376Hrdinová MarieUSK Praha33:00
57SJI80577260022Paulíčková RenataOK Jihlava36:00
58TSU9191888629Březinová MarieLKT 80 Šumperk39:00
60VSP8152887608Lacigová MichaelaUSK Praha42:00
56TSU88891400406Skácelová NaděždaLKT 80 Šumperk45:00
61TZL85518636187Krejčíková BarboraSKOB Zlín48:00
62Vakant Vakant51:00
63SPC8653434824Tučková DagmarSPORTICUS team54:00
64Vakant Vakant57:00
67SMR88507260003Kurková MartinaSNS Smržovka60:00
66ZUP8151899160Ryšavá VendulaMTBO ČZU Praha63:00
65Vakant Vakant66:00
 
 
W40 (18)5,5 km 175 m13 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
551Vakant Vakant76:00
552VPM73502067329Kovářová JitkaKOS Slavia Plzeň79:00
553GIG775052690Linhartová MartinaGIGANT Orienteering82:00
554Vakant Vakant85:00
555TUR69508205Ježková HanaOOB TJ Turnov88:00
556BOR69512051490Rejholcová AndreaOK Jiskra Nový Bor91:00
557VLI725051217Zápotocká AnnaSlavia Liberec orienteering94:00
558EKP7257725724Konečná MarcelaVŠTJ Ekonom Praha97:00
559TBM76542049566Štěpánková KateřinaKOS TJ Tesla Brno100:00
560SPC71607204522Mědílková IvaSPORTICUS team103:00
561SBK778953205Jágrová VlastaKOB Start Blansko106:00
562SLA7450425546Zemková HelenaSKOB Slaný109:00
563SBK76641011011Humlíčková KateřinaKOB Start Blansko112:00
564Vakant Vakant115:00
565SBK7676765108Klangová BohumilaKOB Start Blansko118:00
566SLA7351981813Kolářová MichaelaSKOB Slaný121:00
567JIL75522075623Ježková RomanaOK Jilemnice124:00
568VRL76522042537Wohanková GabrielaOOS TJ Spartak Vrchlabí127:00
 
 
W50 (11)4,8 km 110 m11 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
651Vakant Vakant22:00
652SJH645151925Tichá JanaSJH Jindřichův Hradec25:00
653VSP59507003023Lacigová IvanaUSK Praha28:00
654STB679849986Abelová IvanaTJ Stadion Nový Bor31:00
655Vakant Vakant34:00
656RBA6051307440Jánošková TaťjanaTJ Rapid Bratislava37:00
657Vakant Vakant40:00
658TSU58967208095Králová DanaLKT 80 Šumperk43:00
659KNC61509201322Havlíčková JindraSokol Kostelec n. Č. l.46:00
660SKV6751331089Kubínová JanaTJ Slovan Karlovy Vary, z.s.49:00
661TBM595953260Pospíšková LuisaKOS TJ Tesla Brno52:00