Český pohár MTBO – 10. kolo - klasická traťpá 23.06.2017 23:34
Startovka po kategoriíchvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M14 (11)6,5 km 240 m9 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
913BOR06048468Bogar VojtěchOK Jiskra Nový Bor16:00
909VPM06017207338Svoboda AntonínKOS Slavia Plzeň19:00
902BOR03014377Staňa OndřejOK Jiskra Nový Bor22:00
910Vakant Vakant25:00
901XPU0600436951Munzar JakubPARDUBICE BIKERS28:00
904Svoboda VáclavSMS Team Kladno31:00
914Vakant Vakant34:00
905VLI05004402229Zápotocký FrantišekSlavia Liberec orienteering37:00
915Vakant Vakant40:00
907VSP04052102777Baldrian TomášUSK Praha43:00
912VLI0606232246Meier DavidSlavia Liberec orienteering46:00
 
 
M17 (13)12,5 km 475 m13 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
111SJC02022056295Tuma MatějSportcentrum Jičín0:00
116JIL01042035716Ježek JakubOK Jilemnice3:00
101VPM02007208210Kovář OndřejKOS Slavia Plzeň6:00
103GIG010053377Kroc KryštofGIGANT Orienteering9:00
112VRL0001339555Kubát TomášOOS TJ Spartak Vrchlabí12:00
102VPM0101887604Hašek AdamKOS Slavia Plzeň15:00
106SLA0004681881Vacek JanSKOB Slaný18:00
105SKL01002056263Břeň DanielSMS Team Kladno21:00
104VPM0207232356Svoboda VojtěchKOS Slavia Plzeň24:00
110SBK01011218410Humlíček TomášKOB Start Blansko27:00
115Vakant Vakant30:00
113Vakant Vakant33:00
114Vakant Vakant36:00
 
 
M20 (13)16,5 km 650 m16 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
145LDC98007404404Horák JanKOB Děčín82:00
143VRL97012085616Hrdinka DanielOOS TJ Spartak Vrchlabí85:00
133HOR97002078473Vávra MartinTJ Jiskra Hořice88:00
144STB98017204494Ludvík MatyášTJ Stadion Nový Bor91:00
136XPU97057204476Kanta MartinPARDUBICE BIKERS94:00
142VPM00022042514Hasman OndřejKOS Slavia Plzeň97:00
139ABR00017204492Hruška TomášA-team NOVO Bruntál100:00
132SLA9900428278Zemko ZdeněkSKOB Slaný103:00
131TSU99002069090Kašpar PetrLKT 80 Šumperk106:00
134VPM00018629758Hašek JanKOS Slavia Plzeň109:00
140Vakant Vakant112:00
141Vakant Vakant115:00
137Vakant Vakant118:00
 
 
M21A (41)16,8 km 675 m19 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
204XBM7601897352Jiran VáclavPELL’S ABND RACING TEAM0:00
243SJC85007431985Drobník LukášSportcentrum Jičín3:00
246EKP88062078484Domín NikolasVŠTJ Ekonom Praha6:00
216JIL87021155115Malý AlešOK Jilemnice9:00
245TBM80082067203Polášek RadekKOS TJ Tesla Brno12:00
226VPM78037209424Tošner MichalKOS Slavia Plzeň15:00
236XBM82018627115Buchtík AlešPELL’S ABND RACING TEAM18:00
209VLI81012042525Buchtík OndřejSlavia Liberec orienteering21:00
219JEP79009102090Müller PavelJehlanka Team24:00
213TBM8307899162Uhmann PetrKOS TJ Tesla Brno27:00
220Vakant Vakant30:00
229SBK84038401151Jirka MichalKOB Start Blansko33:00
240TSU81097207490Sedláček PetrLKT 80 Šumperk36:00
210MFP93002081364Štochel MiroslavVŠSK MFF UK Praha39:00
248VLI81008627111Kolaja JanSlavia Liberec orienteering42:00
247SPC84041984420Merenus ŠtěpánSPORTICUS team45:00
235ZUP7404711577Pucher FilipMTBO ČZU Praha48:00
205SJI8101897347Moravec ŠtěpánOK Jihlava51:00
203SMR78017204972Buriánek VojtaSNS Smržovka54:00
231SJC77057800087Musil PavelSportcentrum Jičín57:00
238VPM8001887623Anděl RobertKOS Slavia Plzeň60:00
242SBK85017851220Jiráček JosefKOB Start Blansko63:00
201SMR78007204495Lukavec PetrSNS Smržovka66:00
206VPM79058252429Jirka JakubKOS Slavia Plzeň69:00
228Vakant Vakant72:00
237KNC87007260002Havlíček TomášSokol Kostelec n. Č. l.75:00
223Vakant Vakant78:00
221SBK75418008112Daněk RomanKOB Start Blansko81:00
202ZUP8002886278Pucherna PetrMTBO ČZU Praha84:00
230LPM8104446347Hegner LukášOK Lokomotiva Plzeň87:00
218DOB8002920696Janda MartinKOB Dobruška90:00
234SVR77009200522Maňásek JosefTJ Švýcárna93:00
211SPC75047205029Geisler MichalSPORTICUS team96:00
215SLP85037111117Fišer JiříOOB Slavia Praha99:00
217DMS81007003040Cerman LukášDynamo Malá Skála102:00
232SBK75371919191Urban JanKOB Start Blansko105:00
212VSP8201887933Bartoš MariánUSK Praha108:00
208EKP86062031357Mikan AlbertVŠTJ Ekonom Praha111:00
222TAP76049760324Šebesta PetrKOB TRETRA Praha114:00
227EKP84318631579Smrt MartinVŠTJ Ekonom Praha117:00
241DMS7700436937Haničák TomášDynamo Malá Skála120:00
 
 
M21B (22)14,7 km 625 m14 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
301SBK76218000013Šafek JiříKOB Start Blansko53:00
302Vakant Vakant56:00
319SBK7539609906Humlíček AlešKOB Start Blansko59:00
303LIP75008629812Sedlák RadekSOS Mamuti z Lipovky62:00
313VLI70028292Urbaník RobertSlavia Liberec orienteering65:00
316ZUP80032069047Vaněček JanMTBO ČZU Praha68:00
314KNC88038629814Bitter AlešSokol Kostelec n. Č. l.71:00
324VIP750451628Hýbl LukášSK VIPrahlo74:00
306SJC7531896967Tomeš PetrSportcentrum Jičín77:00
318LBE91007200132Šimon VáclavTJ Lokomotiva Beroun80:00
320VSP7200981850Horák PavelUSK Praha83:00
322EKP8503886253Císař JanVŠTJ Ekonom Praha86:00
308Vakant Vakant89:00
305VLI73017003010Meier MilanSlavia Liberec orienteering92:00
317VBA7901439300Klíma DavidŠK VAZKA Bratislava95:00
307BLI80012019222Ištok MartinMTBO Bludný kořen98:00
309LDC87008348Vlček PetrKOB Děčín101:00
327BLI78032019239Ohera KarelMTBO Bludný kořen104:00
325SBK69221007541Sochor JanKOB Start Blansko107:00
315BLI74022019214Vozka RadimMTBO Bludný kořen110:00
326Vakant Vakant113:00
311SJI77272113472Paulíček JiříOK Jihlava116:00
 
 
M21C (14)13,2 km 585 m15 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
417DOB78012027232Leštínský TomášKOB Dobruška71:00
416LPM8803236982Popule TomášOK Lokomotiva Plzeň74:00
405TSU8540301146Linhart TomášLKT 80 Šumperk77:00
410BLI7605Vojtěch RichardMTBO Bludný kořen80:00
402CHT85107201807Kopáček JanOOB SK Chrast83:00
413BLI8006Jireček LukášMTBO Bludný kořen86:00
404SBK7549410339Jágr JaroslavKOB Start Blansko89:00
407Vakant Vakant92:00
420VRL7002426376Pilný JiříOOS TJ Spartak Vrchlabí95:00
403Vakant Vakant98:00
418LME74019767Komín DavidSK Los Mělník101:00
409Vakant Vakant104:00
415XPU73112104618Munzar MartinPARDUBICE BIKERS107:00
401TZL7849331606Tomeš RadimSKOB Zlín110:00
 
 
M21E (34)19,1 km 850 m23 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
1TAP77017151177Pucherna JanKOB TRETRA Praha21:00
2SJI7419886813Lauerman JanOK Jihlava24:00
10TBM72058636760Rygl MiroslavKOS TJ Tesla Brno27:00
9RBK8347980373Jalový MilanSK Radioklub Blansko30:00
6SPC76087003036Štěňha MartinSPORTICUS team33:00
14VSP83011006283Hora VojtěchUSK Praha36:00
13SPC82117201206Kalina MiroslavSPORTICUS team39:00
135SLA01007260008Wohanka RichardSKOB Slaný42:00
19SPC76117201752Bezouška TomášSPORTICUS team45:00
35SMR74017410123Pucherna EduardSMR SK SNS Smržovka48:00
33BOR9402886300Bogar KryštofOK Jiskra Nový Bor51:00
34TBM89077207621Pospíšek MarekKOS TJ Tesla Brno54:00
29KPY90007201827Stránský VojtěchSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.57:00
27TBM7632515062Ševčík MartinKOS TJ Tesla Brno60:00
28BOR8904897369Bogar FrantišekOK Jiskra Nový Bor63:00
25STB93019005136Ludvík VojtěchTJ Stadion Nový Bor66:00
30SMR7901995876Svoboda HonzaSNS Smržovka69:00
32VSP82007003030Laciga RadekUSK Praha72:00
26TZL95487204504Šňupárek VáclavSKOB Zlín75:00
31VPM88072042527Kamaryt TomášKOS Slavia Plzeň78:00
4DKP82037202900Goder JosefOddíl OB Kotlářka81:00
24Vakant Vakant84:00
22DKP8500889286Johanovský TomášOddíl OB Kotlářka87:00
15TZL82361400430Graubner JanSKOB Zlín90:00
21Vakant Vakant93:00
12TBM7044501884Rygl JaroslavKOS TJ Tesla Brno96:00
7ABR75017201199Hruška MilošA-team NOVO Bruntál99:00
8VPM79067200317Les MartinKOS Slavia Plzeň102:00
23DMS7900438621Urban MiroslavDynamo Malá Skála105:00
5ABR84019005228Vala RadekA-team NOVO Bruntál108:00
11SPC78039005230Sajal MartinSPORTICUS team111:00
20TBM91207201822Tišnovský MartinKOS TJ Tesla Brno114:00
16VPM9001515439Fajtl JaroslavKOS Slavia Plzeň117:00
3VRL75012096236Wohanka PavelOOS TJ Spartak Vrchlabí120:00
 
 
M40 (22)16,5 km 650 m16 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
527SLA6800682335Vacek PetrSKOB Slaný1:00
524XBM75498621762Bureš PavelPELL’S ABND RACING TEAM4:00
505JIL73012075668Ježek ZdenekOK Jilemnice7:00
507GIG7100553435Kunz MartinGIGANT Orienteering10:00
512VPM72007200583Kovář VladimírKOS Slavia Plzeň13:00
514TBM73392081389Ambrož PavelKOS TJ Tesla Brno16:00
504TZL6949888617Šňupárek OndřejSKOB Zlín19:00
508EKP6912886298Kabát JanVŠTJ Ekonom Praha22:00
516XBM71077205008Šňupárek MartinPELL’S ABND RACING TEAM25:00
523LDC71007000004Horák MartinKOB Děčín28:00
510Vakant Vakant31:00
522GIG740053355Kroc DaliborGIGANT Orienteering34:00
520XBM69037200328Král JanPELL’S ABND RACING TEAM37:00
511BOR74128518Rejholec MichalOK Jiskra Nový Bor40:00
518SJC73057090004Tuma JaroslavSportcentrum Jičín43:00
509SLA7103887615Kolář TomášSKOB Slaný46:00
526TBM6903995875Gryc TomášKOS TJ Tesla Brno49:00
521ZUP73009056Folprecht EduardMTBO ČZU Praha52:00
515SMR70017205036Pařízek PetrSNS Smržovka55:00
501Vakant Vakant58:00
513SMR6200886815Svoboda IvanSNS Smržovka61:00
506Vakant Vakant64:00
 
 
M50 (23)12,6 km 455 m13 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
601SJC60002102082Kuchař PavelSportcentrum Jičín37:00
621ABR63017207359Kolář RudolfA-team NOVO Bruntál40:00
622KNC6200899180Hejna JiříSokol Kostelec n. Č. l.43:00
616BOR6603515014Bogar LeošOK Jiskra Nový Bor46:00
605VPM6001887627Fajtl JaroslavKOS Slavia Plzeň49:00
618VRL67018977Kubát MiroslavOOS TJ Spartak Vrchlabí52:00
607SBK63012102705Buřt VladimírKOB Start Blansko55:00
608TBM6512981830Náhlovský DavidKOS TJ Tesla Brno58:00
619ABR62017207706Němec LubomírA-team NOVO Bruntál61:00
615VLI65017207890Kareis MartinSlavia Liberec orienteering64:00
603Vakant Vakant67:00
624SJC66022114999Antoš SvatoplukSportcentrum Jičín70:00
610SBK620152076Peťovský JanKOB Start Blansko73:00
625TZL66012045204Novotný PetrSKOB Zlín76:00
617Vakant Vakant79:00
602VAM61017203452Doležal JosefOOB Vamberk82:00
606TSU59417203459Král JiříLKT 80 Šumperk85:00
613KNC580051400Havlíček IvoSokol Kostelec n. Č. l.88:00
620HOR63022059759Vávra MartinTJ Jiskra Hořice91:00
611RBA5902307364Jánoška JozefTJ Rapid Bratislava94:00
604Vakant Vakant97:00
614TBM6007888636Pospíšek ZbyněkKOS TJ Tesla Brno100:00
626OKP66058631586Mach RadovanSK OK 24 Praha103:00
 
 
M60 (11)10,3 km 420 m13 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
639VSP52007003050Laciga ZdeněkUSK Praha49:00
640ABR5301352328Vojtášek JanA-team NOVO Bruntál52:00
633Vakant Vakant55:00
636FSP530049606Wald FrantišekVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah58:00
637KCK57012080933Flašar JanKCK KOB Český Krumlov61:00
631VEY5600207806Kadlec LuděkYETTI & PINGUIN64:00
632TZL5101416045Nejedlý PetrSKOB Zlín67:00
634Vakant Vakant70:00
641EKP56008627106Adrián PetrVŠTJ Ekonom Praha73:00
638STB5701682361Ludvík PetrTJ Stadion Nový Bor76:00
635BOR49028404Kuchař VladimírOK Jiskra Nový Bor79:00
 
 
W14 (10)5,6 km 225 m11 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
922LDC0351997929Horáková KateřinaKOB Děčín1:00
928TBM03608635873Králová JolanaKOS TJ Tesla Brno4:00
927Vakant Vakant7:00
931SLA0551436970Zemková PavlínaSKOB Slaný10:00
932VRL03512096240Pilná NatálieOOS TJ Spartak Vrchlabí13:00
925Vakant Vakant16:00
923VEY0650361972Kadlecová TerezaYETTI & PINGUIN19:00
930TBM05591403420Králová DenisaKOS TJ Tesla Brno22:00
926Vakant Vakant25:00
924ZUP065051532Folprechtová JulieMTBO ČZU Praha28:00
 
 
W17 (8)8,3 km 345 m10 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
166TBM00589101109Grycová KateřinaKOS TJ Tesla Brno59:00
168VPM00512042515Svobodová AlexandraKOS Slavia Plzeň62:00
163VSP0050246899Lacigová MarieUSK Praha65:00
167SJC02518631581Kuchařová RozálieSportcentrum Jičín68:00
162BOR02532800957Tymešová AnnaOK Jiskra Nový Bor71:00
164Vakant Vakant74:00
169Vakant Vakant77:00
165Vakant Vakant80:00
 
 
W20 (5)13,0 km 495 m13 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
187KNC9950232895Čiháková BarboraSokol Kostelec n. Č. l.0:00
185TBM98599988889Grycová VeronikaKOS TJ Tesla Brno3:00
186BOR97512051536Kameníková AndreaOK Jiskra Nový Bor6:00
183Vakant Vakant9:00
181Vakant Vakant12:00
 
 
W21A (37)13,0 km 495 m13 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
277Vakant Vakant15:00
260VSP9050682103Jakobová AdélkaUSK Praha18:00
257SBK8383920679Csakvaryová LenkaKOB Start Blansko21:00
255VLI80558629817Kolaja Ehlerová JanaSlavia Liberec orienteering24:00
265SMR77507203329Honsová LenkaSNS Smržovka27:00
261SBK86611234321Königová JanaKOB Start Blansko30:00
279LBE94507200131Křivancová ZdeňkaTJ Lokomotiva Beroun33:00
182TZL99528636189Králová VilmaSKOB Zlín36:00
268SMR8451428294Hanajová KáťaSNS Smržovka39:00
282SJC83557142530Musilová VendulaSportcentrum Jičín42:00
278TBM7652515049La Carbonara HanaKOS TJ Tesla Brno45:00
276VPM8850887616Fajtlová JanaKOS Slavia Plzeň48:00
252SPC82598629752Kalinová MarkétaSPORTICUS team51:00
275SMR8950981824Kalošová TerKaSNS Smržovka54:00
280Vakant Vakant57:00
264TBM8870888602Chromá AdélaKOS TJ Tesla Brno60:00
262Vakant Vakant63:00
253ABR89517201773Veličková MonikaA-team NOVO Bruntál66:00
254SJC84501985821Drobníková MarkétaSportcentrum Jičín69:00
266LPM79541400405Fremrová JaroslavaOK Lokomotiva Plzeň72:00
258ZUP7452416221Folprechtová KateřinaMTBO ČZU Praha75:00
272SJC87592067255Zamrzlová EvaSportcentrum Jičín78:00
271SMR69507203339Rychterová DanaSNS Smržovka81:00
184XPU97502070818Jansová DoubravkaPARDUBICE BIKERS84:00
263SMR71517205014Pařízková VěrkaSNS Smržovka87:00
269SBK81518007503Daňková VeronikaKOB Start Blansko90:00
270EKP80622051473Nováková LenkaVŠTJ Ekonom Praha93:00
287ZUP8759886276Puchernová RadkaMTBO ČZU Praha96:00
283SKV94527260021Kubínová RomanaTJ Slovan Karlovy Vary, z.s.99:00
274ZUP7950515411Vaněčková PetraMTBO ČZU Praha102:00
251TBM91502011851Seifertová MagdaKOS TJ Tesla Brno105:00
273VPM84508416122Jirková PetraKOS Slavia Plzeň108:00
259SBK85541985526Beržinská SoňaKOB Start Blansko111:00
288SJC79629940Ticháčková MagdalenaSportcentrum Jičín114:00
285SBK84858010108Uhnavá MarkétaKOB Start Blansko117:00
286SJI7850886269Chudíková BarboraOK Jihlava120:00
256TAP84537518567Puchernová ZuzanaKOB TRETRA Praha123:00
 
 
W21B (19)9,9 km 490 m14 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
353SJC8451981842Tomešová DanielaSportcentrum Jičín2:00
338Vakant Vakant5:00
344TBM855851944Kratschmerová KateřinaKOS TJ Tesla Brno8:00
335BOR77588441Kameníková KateřinaOK Jiskra Nový Bor11:00
337ABR88887205021Večeřová MarcelaA-team NOVO Bruntál14:00
333BOR82537204511Nehasilová PetraOK Jiskra Nový Bor17:00
342TZL8251330608Tomešová SteľaSKOB Zlín20:00
347VPM92517205019Kratochvílová LucieKOS Slavia Plzeň23:00
343Vakant Vakant26:00
351ZUP77509398Salingerová AnnaMTBO ČZU Praha29:00
340SSU81519480Klíchová JanaSK Severka Šumperk32:00
345VSP845551659Horová KláraUSK Praha35:00
349DOB79567226Štěpánová DitaKOB Dobruška38:00
346VIP78552053563Skobová TerezaSK VIPrahlo41:00
341Vakant Vakant44:00
334KNC93502075634Hejnová AnetaSokol Kostelec n. Č. l.47:00
332CHT88512059736Kopáčková IvaOOB SK Chrast50:00
336XPU89549345Bártíková ZuzanaPARDUBICE BIKERS53:00
331BOR79588514Votýpková ZuzanaOK Jiskra Nový Bor56:00
 
 
W21E (16)14,6 km 575 m15 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
62Vakant Vakant55:00
61TZL85518636187Krejčíková BarboraSKOB Zlín58:00
56TSU88891400406Skácelová NaděždaLKT 80 Šumperk61:00
54SKV97527003008Kubínová VeronikaTJ Slovan Karlovy Vary, z.s.64:00
53VSP8650920677Tichovská MartinaUSK Praha67:00
58TSU9191888629Březinová MarieLKT 80 Šumperk70:00
51ABR94991436949Haltof EwaA-team NOVO Bruntál73:00
55VSP7852897376Hrdinová MarieUSK Praha76:00
57SJI80577260022Paulíčková RenataOK Jihlava79:00
60VSP8152887608Lacigová MichaelaUSK Praha82:00
52TSU8992920678Staňková ŠtěpánkaLKT 80 Šumperk85:00
64Vakant Vakant88:00
63SPC8653434824Tučková DagmarSPORTICUS team91:00
65Vakant Vakant94:00
67SMR88507260003Kurková MartinaSNS Smržovka97:00
66ZUP8151899160Ryšavá VendulaMTBO ČZU Praha100:00
 
 
W40 (19)10,8 km 480 m12 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
568VRL76522042537Wohanková GabrielaOOS TJ Spartak Vrchlabí39:00
560SPC71607204522Mědílková IvaSPORTICUS team42:00
556BOR69512051490Rejholcová AndreaOK Jiskra Nový Bor45:00
553GIG775052690Linhartová MartinaGIGANT Orienteering48:00
555TUR69508205Ježková HanaOOB TJ Turnov51:00
565SBK7676765108Klangová BohumilaKOB Start Blansko54:00
554Vakant Vakant57:00
559TBM76542049566Štěpánková KateřinaKOS TJ Tesla Brno60:00
551Vakant Vakant63:00
558EKP7257725724Konečná MarcelaVŠTJ Ekonom Praha66:00
552VPM73502067329Kovářová JitkaKOS Slavia Plzeň69:00
569VRL7153438036Pilná LibušeOOS TJ Spartak Vrchlabí72:00
567JIL75522075623Ježková RomanaOK Jilemnice75:00
563SBK76641011011Humlíčková KateřinaKOB Start Blansko78:00
557VLI725051217Zápotocká AnnaSlavia Liberec orienteering81:00
564Vakant Vakant84:00
562SLA7450425546Zemková HelenaSKOB Slaný87:00
561SBK778953205Jágrová VlastaKOB Start Blansko90:00
566SLA7351981813Kolářová MichaelaSKOB Slaný93:00
 
 
W50 (11)10,2 km 460 m12 K
StČíReg. č.Číslo čipuJménoOddílStart
658TSU58967208095Králová DanaLKT 80 Šumperk8:00
659KNC61509201322Havlíčková JindraSokol Kostelec n. Č. l.11:00
656RBA6051307440Jánošková TaťjanaTJ Rapid Bratislava14:00
662KNC67507207855Čiháková LenkaSokol Kostelec n. Č. l.17:00
651Vakant Vakant20:00
661TBM595953260Pospíšková LuisaKOS TJ Tesla Brno23:00
657Vakant Vakant26:00
654STB679849986Abelová IvanaTJ Stadion Nový Bor29:00
660SKV6751331089Kubínová JanaTJ Slovan Karlovy Vary, z.s.32:00
655Vakant Vakant35:00
653VSP59507003023Lacigová IvanaUSK Praha38:00